ورزشی print
تغییر در برنامه های رییس فیفا در تهران
برترین ها
0 comment   34 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:17
چکیده مطلب
رییس فدراسیون جهانی فوتبال که قرار بود امشب به تهران سفر کند، با تغییر در برنامه های خود یک ساعت دیگر وارد تهران می شود.
ایسنا: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جیانی اینفانتینو رییس فیفا که قرار بود امشب به تهران سفر کند، با تغییر انجام شده در برنامه هایش یک ساعت دیگر وارد پایتخت ایران خواهد شد.
همچنین بر اساس برنامه قبلی قرار بود رییس فیفا ساعت ۴ بامداد روز جمعه به سفر خود به تهران پایان دهد که به دلیل جلسه صبح جمعه فیفا با تغییر برنامه، ساعت ۲۰ روز پنج شنبه ایران را ترک خواهد کرد.
او امشب به محض ورود به تهران با مدیران فوتبال ایران دیدار خواهد کرد.
اینفانتینو فردا برنامه های خود را با حضور در ساختمان وزارت ورزش و دیدار با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش آغاز خواهد کرد و سپس در جشن بزرگ پیشکسوتان و جامعه فوتبال که در هتل المپیک برگزار خواهد شد، شرکت می کند.
حضور در مراسم روز جهانی فوتبال زنان، بازدید از ساختمان پک، کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون فوتبال، کاشت درخت صلح و دوستی در مرکز ملی فوتبال ایران و حضور در ورزشگاه آزادی و تماشای داربی تهران، برنامه های روز پنج شنبه اینفانتینو در تهران خواهد بود. او سپس برای بازگشت به سوییس راهی فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) خواهد شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.