استان ها print
50 درصد مسئولیت های کلیدی در سال آینده را به جوانان زیر 40 سال می سپاریم
ایسنا
0 comment   73 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:21
چکیده مطلب
وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز دغدغه جدی شخص رئیس جمهور و هیئت دولت، حل مشکلات معیشتی مردم است؛ خصوصا جوانان در زمینه معشیت و اقتصاد حق دارند انتظار داشته باشند و مطالبه کنند.
به گزارش ایسنا،«مسعود سلطانی‌فر» که به نمایندگی از رئیس جمهور در شورای اداری شهرستان بستک حاضر شده بود، افزود: افتخار می کنم که بگویم امروز به خانه خودم بازگشته ام؛ درطول مسیر خاطراتم را مرور می کردم، اگرچه امروز پیشرفت ها با گذشته قابل مقایسه نیست.
وی تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های مهم امروز، تأثیرات جدی در رضایتمندی مردم و توسعه استان خواهد داشت، چون ظرفیت هرمزگان پهناور، بیش از این‌هاست.
سلطانی‌فر ادامه داد: امروز دغدغه جدی شخص رئیس‌جمهور و هیئت دولت، حل مشکلات معیشتی مردم است، خصوصاً جوانان در زمینه معیشت و اقتصاد حق دارند انتظار داشته باشند و مطالبه کنند.
وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: دولت دو اعتبار ۵۰ و ۱۲ هزار میلیارد تومانی را با اذن مقام معظم رهبری از محل صندوق توسعه ملی و از تعامل با بانک‌ها، در زمینه اشتغال اختصاص داده است.
وی با اشاره به این‌که در زمینه تأمین آب، برنامه دولت بسیار وسیع است، خاطرنشان کرد: توسعه سواحل مکران در شرق استان هرمزگان، توسعه زیرساخت های حمل و نقل و ایجاد صنایع استراتژیک، اولویت دولت است.
سلطانی‌فر افزود: 50 درصد مسئولیت‌های کلیدی در سال آینده به جوانان و افراد زیر 40 سال می‌سپاریم.
وی با تقدیر از هماهنگی و وحدت مناسبی که در استان هرمزگان و شهرستان بستک وجود دارد، تصریح کرد: بستک فرمانداری فعال و نماینده مجلسی دلسوز دارد.
وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: بستک از گذشته شهرستان تولید کننده و زایش و رویش دارد و خودکفا و پشتوانه و کمک برای حل مشکلات استان بوده و هست.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.