ورزشی print
زمان برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس مشخص شد
جام نیوز
0 comment   58 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:30
چکیده مطلب
طبق قانون مراسم اهدای جام یا باید در هفته سی‌ام برگزار شود یا اینکه مثل سال گذشته اگر تیمی قهرمانی‌اش زودتر مسجل شود، در اولین بازی خانگی تیم قهرمان، مراسم اهدای جام برگزار گردد.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر در رابطه با برگزاری مراسم اهدای جام به تیم قهرمان لیگ هفدهم گفت: طبق قانون مراسم اهدای جام یا باید در هفته سی‌ام برگزار شود یا اینکه مثل سال گذشته اگر تیمی قهرمانی‌اش زودتر مسجل شود، در اولین بازی خانگی تیم قهرمان، مراسم اهدای جام برگزار گردد.
اگر در شهرآورد ۸۶ قهرمانی پرسپولیس قطعی شود از آن جا که در این دیدار استقلال میزبان و پرسپولیس مهمان است، برگزاری مراسم قهرمانی امکان‌پذیر نیست و در بازی بعدی که پرسپولیس میزبان است، یعنی بازی مقابل تیم سایپا در ۹ فروردین ۹۷ این مراسم برگزار می‌شود.
فتاحی در مورد علت افزایش قیمت بلیت شهرآورد گفت: باشگاه استقلال درخواست افزایش قیمت بلیت این بازی را داد و ما نیز موافقت کردیم. طبق آیین‌نامه، بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها واگذار شده است. سازمان لیگ قیمت بلیت را در تهران و شهرستان‌ها اعلام می‌کند اما اگر تیم‌ها بخواهند قیمت را افزایش دهند باید ۱۵ روز قبل درخواست بدهند تا در هیئت‌رئیسه سازمان لیگ مطرح شود و در صورت موافقت می‌توانند افزایش قیمت داشته باشند که البته این افزایش باید متعارف باشد.
خبرورزشی
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.