اقتصادی print
افزایش همکاری های 2 بانک رفاه و ارس بانک اسپانیا
عصر ایران
0 comment   79 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:49
در راستای هم افزایی و گسترش تعاملات با بانک های کارگزار به ویژه در کشورهای اروپایی، بانک رفاه و بانک ارس اسپانیا جلسه ای تعاملی برگزار کردند.
به گزارش عصرایران به نقل از بانک رفاه، همزمان با دوسالگی برجام و توسعه کانال های پرداخت بین المللی و شبکه کارگزاران و در راستای هم افزایی و گسترش تعاملات و مناسبات فیمابین با بانک های کارگزار و استفاده بهینه از خدمات آنها به ویژه در کشورهای اروپایی به عنوان یکی از مناطق هدف و دارای ظرفیت، جلسه تعاملی با نمایندگان ارس بانک مادرید به عنوان یکی از کارگزاران قدیمی و بنام این بانک برگزار شد.
در این جلسه که با حضور فرشید فرخ نژاد عضو هیأت مدیره بانک رفاه، لوئیس کاسادو مدیرعامل بانک ارس نماینده آن بانک در ایران و مسئولانی از دو طرف برگزار شد، برافزایش تعاملات فیمابین با توجه به ظرفیت های موجود در بانک رفاه تاکید شد.
همچنین بر اساس رفتار متقابل در روابط کارگزاری، ارجاع بیش از پیش معاملات بر روی بانک یادشده و استفاده از خدمات آن بانک در حوزه آموزش نیروی انسانی در دستور کار قرارگرفت و مقرر شد زمینه های لازم به منظور بهره مندی از خطوط اعتباری کوتاه مدت بانک یادشده فراهم شود.
گفتنی است ارس بانک مادرید دارای موقعیت استراتژیک و مناسب درمنطقه یورو به ویژه در کشور اسپانیا است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.