استان ها print
اجرای طرح پژوهشی تبیین وضعیت شاخصه های اجتماعی در استان مرکزی
مهر
0 comment   85 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:38
چکیده مطلب
اراک- رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: مرکز دیده بانی اجتماعی استان مرکزی طرح پژوهشی تبیین وضعیت شاخصه های اجتماعی استان مرکزی را به اجرا می رساند.
به گزارش خبرنگار مهر، سید جعفر نظام دوست روز چهارشنبه در آئین افتتاح مرکز دیده بانی اجتماعی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: در حوزه اجتماعی برای نخستین بار در کشور، مرکز دیده بانی اجتماعی در استان مرکزی راه اندازی شده است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی افزود: طرح پژوهشی تبیین شاخصه های اجتماعی در استان مرکزی با هدف بررسی وضعیت توسعه اجتماعی برای نخستین بار در مرکز دیده بانی اجتماعی استان انجام می شود.
وی با اشاره به فعالیت مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی بیان کرد: ناباروری به عنوان یکی از علل مهم بروز طلاق در جامعه مطرح است که در این راستا این مرکز در استان فعالیت های هوشمندی را پیگیری می کند تا بتواند معضل طلاق را کاهش دهد.
نظام دوست بیان داشت: بنیه پژوهشی در حوزه اجتماعی استان مرکزی باید با همراهی دانشگاه ها تقویت شود، این استان از نظر ظرفیت های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات در کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است اما در زمینه اجتماعی شرایط مطلوبی ندارد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی خاطرنشان ساخت: نیاز است در این حوزه با برنامه ریزی های هدفمند و ارزیابی دقیق شرایط، استان مرکزی در شرایط مطلوب تری قرار گیرد.
گفتنی است در پایان این مراسم تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی استان مرکزی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی در حوزه اجتماعی به امضا رسید.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.