حوادث print
تمهیدات آتش نشانی برای داربی ۸۶
ایسنا
0 comment   203 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:59
چکیده مطلب
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تشریح تمهیدات این سازمان برای دربی ۸۶ از حضور ۵۰ آتش‌نشان برای تامین امنیت ایمنی ورزشگاه خبر داد.
سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا تمهیدات سازمان آتش‌نشانی برای دربی هشتاد و ششم پایتخت را تشریح و اظهار کرد: مانند دیدارهای گذشته سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تمام توان خود را برای تامین ایمنی تماشاگران و مسابقه به کار می‌بندند و علاوه بر ۳۰ ایستگاه فعال آتش‌نشانی در سطح شهر که در آماده‌باش کامل هستند آتش‌نشانان در ۱۶ نقطه در داخل و خارج ورزشگاه و در پارکینگ‌ها مستقر می‌شوند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: ۱۲ دستگاه خودرو سنگین، دو دستگاه خودرو پیکاب، چهار موتورسیکلت و ۵۰ آتش‌نشان از ساعاتی قبل از آغاز بازی در این نقاط مستقر می‌شوند و تا پایان دیدار و تخلیه کامل ورزشگاه از حضور تماشاگران و عادی شدن تردد در این مناطق حضور خواهند داشت.
وی همچنین گفت: تعدادی از روسای ایستگاه‌ها و مدیران ارشد عملیات نیز مشغول گشت‌زنی خواهند بود تا ضمن سرکشی به آتش‌نشانان وضعیت ایمنی را تحت کنترل داشته باشند.
ملکی همچنین توصیه کرد: افرادی که برای دیدن بازی به ورزشگاه می‌آیند با آتش‌نشانان و سایر نیروهای امدادی همکاری داشته باشند و هنگام ورود و خروج عجله نکنند. اگر هم اتفاقی افتاد ضمن حفظ خونسردی از محل فاصله بگیرند و مورد را به سامانه ۱۲۵ یا آتش‌نشانان مستقر در محل اطلاع دهند.
وی همچنین اظهار کرد: این آمادگی وجود دارد اگر نیاز به نیروی کمکی بود از ایستگاه‌های اطراف که در زمان برگزاری بازی در آماده‌باش ویژه هستند، استفاده شود.
به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه پنج‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
انتهای پیام
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.