ورزشی print
شهرآورد سرخابی ها، تحت تاثیر آقای رئیس!
جام نیوز
0 comment   35 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:30
چکیده مطلب
اینفانتینو مهمان ویژه دربی هشتاد و پنجم خواهد بود و حضور او می تواند فرصت های زیادی را به وجود بیاورد.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، چند ماه پیش از انتخابات ریاست فیفا بود که جیانی اینفانتینو به ایران آمد و با علی کفاشیان، ریاست وقت فدراسیون جلسه برگزار کرد و خیلی سریع در سفرهای پی در پی اش ایران را ترک کرد و رفت.
حالا آقای رئیس بعد از مدتها امشب به ایران می آید تا دو روزی را مهمان کشور ما باشد. در خلال برنامه های فشرده آقای رئیس، تماشای هشتاد و ششمین دربی پایتخت هم گنجانده شده است. اینفانتینو برای اولین بار بهترین دربی آسیا را از نزدیک تماشا می کند و قطعا این اتفاق می تواند برای هر دو طرف جذاب و هیجان انگیز باشد. بی تردید بازی سرخابی های پایتخت ویترین فوتبال ایران است و اینفانتینو باید به بهترین شکل با این ویترین روبرو شود.
با توجه به اینکه رییس فیفا خیلی از مسائل حاشیه ای این بازی را به چشم خواهد دید، توجه بیشتری در همه امور خواهد شد. به عنوان نمونه کار مسئولان انتظامی برای برقراری امنیت سخت تر خواهد شد و هواداران نیز مودب تر از همیشه به تماشای بازی خواهند پرداخت. از این رو با توجه به اینکه اینفانتینو همه اتفاقات را زیر نظر خواهد گرفت و به نوعی این مسابقه در روابط آینده فدراسیون ایران و فیفا می تواند تاثیر گذار باشد، همه باید کمک کنند تا این مسابقه در آرامش و البته با هیجان بالا برگزار شدوبه نوعی لذت بخش باشد. مارکو فان باستن ستاره سابق تیم ملی هلند که اکنون ریاست کمیته فنی فیفا را برعهده دارد نیز اینفانتینو را در سفر به تهران همراهی می کند و برای نخسین بار دربی پایتخت را به نظاره می نشیند.
مرتبه آخری که یک شخص سرشناس به ایران آمد تا دربی را ببیند؛ سال 91 و دربی هفتاد و ششم بود که بازی بدون گل تمام شد و بازی بی کیفیتی را هم شاهد بودیم. حال باید دید حضور اینفانتینو چه عواقبی را در پی خواهد داشت.
ایلنا
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.