فناوری print
اپ نت: با Instant فعالیت های روزانه خود را تحت نظر بگیرید
فارنت
0 comment   72 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:10
چکیده مطلب
با داشتن اپلیکیشن Instant – Quantified Self, Track screen time usage فعالیت‌های روزانه‌تان را به صورت خودکار مدیریت و کنترل نمایید. این اپ توسط کمپانی Emberify – Instant برای کاربران اندرویدی عرضه شده است.
زمانی که در طول شبانه‌روز صرف شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی دستگاه هوشمندتان می‌کنید می‌تواند به صورت بهینه‌تری سپری شده و شما رادر مسیر بهتری قرار دهد. برای رسیدن به این منظور ابتدا نیاز دارید که به طور دقیق از میزان این زمانی که صرف می‌شود و جزئیات آن اطلاع کافی داشته باشید. اپلیکیشن Instant – Quantified Self, Track screen time usage تمامی فعالیت‌های شمارا پیگیری کرده و آن‌ها را تجزیه و تحلیل نموده و نتیجه را به صورت خودکار ارائه می‌دهد. در کنار یادآوری این موضوع که شما چه مدت زمانی را صرف فضای مجازی می‌کنید، می‌توانید از میزان فعالیت‌های فیزیکی‌تان نیز اطلاع یافته و آن‌ها را نیز مدیریت کنید.


دانستن این‌که چه مقدار در یک روز ورزش کرده‌اید یا به پیاده‌روی رفته‌اید قطعا در برنامه‌ریزی روزانه شما تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت. این اطلاعات در پس زمینه نگهداری شده و به نمایش گذاشته می‌شوند پس نگرانی بابت مصرف زیاد باتری نخواهید داشت. همچنین این امکان را خواهید داشت که اگر در آینده بخواهید برنامه‌ای را دنبال کنید می‌توانید وارد  اپ کرده تا اتوماتیک‌وار آن را در زمان خود به شما یادآوری کند. همچنین این قابلیت را دارد که در مکان‌های خاصی که قبلا برای آن تعریف نموده‌اید تنظیمات ویژه‌ای داشته باشد.

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.