اقتصادی print
خدمات ویژه شرکت مترو به هواداران شهرآورد پایتخت
اقتصاد آنلاین
0 comment   69 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:27
چکیده مطلب
مدیرارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: همزمان با برگزاری مسابقه فوتبال شهرآورد پایتخت، خدمات ویژه ای از سوی این شرکت به هواداران این 2 تیم ارائه خواهد شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محسن محمدیان افزود: همزمان با برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های استقلال و پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی در عصر فردا (پنج شنبه) خدمات این شرکت به ویژه در خط 5 مترو تهران افزایش می یابد.
وی اظهار کرد: یکی از ایستگاه های خط 5 مترو تهران ورزشگاه آزادی است و با توجه به تعداد زیادی از هواداران از مترو برای رفت و برگشت به ورزشگاه استفاده می کنند خدمات شرکت مترو در خط 5 افزایش می یابد.
محمدیان ادامه داد: در صورت ازدحام و نیاز قطارهای فوق العاده نیز در خط 5 و سایر خطوط پیش بینی شده است.
وی خاطرنشان کرد: در مسابقه گذشته شهرآورد پایتخت 45 هزار تماشاگر در زمان رفت و 40 هزار نفر از هواداران در زمان برگشت از خدمات مترو استفاده کردند.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از هواداران این 2 تیم خواست که همچون مسابقات گذشته برای نظم بهترو تسهیل در رفت و آمد با ماموران استقرار یافته در ایستگاههای مترو همکاری داشته باشند.
هشتاد و ششمین شهرآورد بزرگ فوتبال پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس فردا(پنج شنبه 10 اسفند) از ساعت 15 و 45 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.