سیاسی print
قطر: سیاست های خود را حتی اگر محاصره ابدی باشد تغییر نمی دهیم
نامه نیوز
0 comment   103 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:40
چکیده مطلب
سخنگوی وزارت خارجه قطر در واکنش به مواضع ۴ کشور تحریم کننده این کشور گفت: دوحه سیاست‌های خود را ترسیم کرده و بازگشتی در کار نخواهد بود حتی اگر محاصره تا ابد ادامه داشته باشد.
به گزارش نامه نیوز ، لولوه الخاطر سخنگوی وزارت خارجه قطر اعلام کرد: دوحه سیاست های خود را ترسیم کرده است و بازگشتی در کار نخواهد بود حتی اگر محاصره تا ابد ادامه داشته باشد.
وی در سخنانی در نشست بین الملل در بروکسل گفت: بازیگران منطقه ای اقدام به محاصره ما کردند اما قطر به سرعت به تقویت روابط خود را با دیگر طرفها پرداخت.
الخاطر بیان کرد: نشست بروکسل فرصتی برای کشف حقیقت و رسوا کردن اکاذیب کشورهای محاصره کننده بود و ما به کسانی که در صدد خدشه وارد کردن وجهه قطر هستند، واکنش نشان می دهیم.
از سوی دیگر عبدالرحمن بن محمد الخلیفی سفیر قطر در بلژیک گفت: محاصره به قطر قدرت داد و توانست با تبعات آن مقابله کند. این محاصره فقط از نظر اجتماعی تاثیرگذار بود و کشور موفق به حفظ ثبات و امنیت خود شد.
الخلیفی تاکید کرد: قطر در مدت کوتاهی موفق به یافتن جایگزین هایی شد.
شایان ذکر است چهار کشور تحریم کننده قطر اعلام کردند: بحران سیاسی کوچک با قطر باید با میانجی گری های کویت حل و فصل شود. قطر باید میان حسن همجواری یا ادامه نقض توافقات یکی را انتخاب کند. آنچه ما از قطر می خواهیم تغییر رفتارهایش در حمایت از سازمان های تروریستی است. قطر همزمان نمی تواند دست به اقدامات متناقض بزند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.