ورزشی print
نبرد حسینی و چشمی با علیپور؛ ماموریت غیرممکن
برترین ها
0 comment   32 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:46
چکیده مطلب
چشمی و حسینی کار سختی برای کنترل علیپور آقای گل لیگ برتر دارند. البته که با توجه به سیستم برانکو قطعا مهاجم دیگری هم در کنار علیپور حضور خواهد داشت. حضور منشا می‌تواند کار چشمی و حسینی را سخت‌تر کند.
 وبسایت نود: در نبود پژمان منتظری باز هم روزبه چشمی و مجید حسینی زوج دفاعی استقلال را تشکیل خواهند داد. زوجی که باید فردا علیپور آقای گل لیگ برتر و منشا را کنترل کنند. البته ممکن است برانکو با توجه به حضور موفق نعمتی و رسن در بازی با استقلال خوزستان برای دربی هم یکی از این دو بازیکن را به عنوان زوج علیپور در ترکیب اصلی استفاده کند. اما منشا و علیپور زوج کلاسیک خط حمله پرسپولیس این فصل برانکو هستند.
بر اساس آمار متریکا علیپور و منشا در نبردها چندان موفق نبوده‌اند. علیپور در نزدیک به ۴۰ درصد نبردهایش برنده بوده و منشا هم ۳۲ درصد نبردها را برده. این در حالی است که مجید حسینی و چشمی نزدیک به ۶۰ درصد نبردها را با برد پشت سر گذاشته‌اند. به طور میانگین این دو مدافع در هر بازی ۴ تکل موفق هم به ثبت رسانده‌اند. علیپور و منشا البته طبق خواسته برانکو چندان از دریبلینگ در بازی استفاده نمی‌کنند. با این وجود اما به طور میانگین در هر بازی یک دریبل موفق ثبت می‌کنند. دو مهاجم پرسپولیس جنگندگی قابل توجه‌ای هم دارند و در هر بازی به طور میانگین ۳ تکل موفق هم به ثبت می‌رسانند.

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.