فناوری print
قیمت گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ در ایران
گجت نیوز
0 comment   137 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:48
چکیده مطلب
قیمت گلکسی اس 9 (Samsung Galaxy S9) و قیمت گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ در ایران مشخص شد. گوشی های پرچمدار جدید سامسونگ از پنجشنبه 10 اسفند 1396 در ایران پیش فروش می‌شوند. چند روز پیش جدیدترین پرچمداران سامسونگ یعنی گوشی‌های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون ... نوشته قیمت گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ در ایران اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
قیمت گلکسی اس 9 (Samsung Galaxy S9) و قیمت گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ در ایران مشخص شد. گوشی های پرچمدار جدید سامسونگ از پنجشنبه 10 اسفند 1396 در ایران پیش فروش می‌شوند.
چند روز پیش جدیدترین پرچمداران سامسونگ یعنی گوشی‌های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2018) معرفی شدند. اکنون باخبر شده‌ایم که پیش فروش این گوشی‌های جدید، زودتر از همیشه و از فردا، پنجشنبه 10 اسفندماه 1396، در ایران آغاز می‌شود. این در حالی است که حتی بسیاری از بازارهای بزرگ جهان نیز هنوز پیش فروش این گوشی‌ها را آغاز نکرده‌اند.
قیمت گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس، یکی از چیزهایی بود که همه علاقه‌مندان به این برند منتظر اعلام آن بودند و حالا همزمان با اعلام آغاز طرح پیش فروش پرچمداران جدید سامسونگ، قیمت این گوشی‌ها نیز برای بازار کشورمان مشخص شده است.
اعلام رسمی قیمت گلکسی اس 9 بر اساس اعلام سامسونگ ایران، گوشی گلکسی اس 9 با قیمت 3 میلیون و 895 هزار تومان و گوشی گلکسی اس 9 پلاس با قیمت 4 میلیون و 395 هزار تومان به طور رسمی در ایران پیش فروش خواهند شد. لازم به ذکر است که این گوشی‌های جدید سامسونگ مشمول طرح رجیستری شده‌اند و در صورت قاچاق و غیر اصل بودن، در سامانه همتا ثبت و فعال نمی‌شوند. بنابراین هیچ امکانی برای ورود غیر قانونی و عرضه این گوشی‌ها با قیمت غیرواقعی وجود نخواهد داشت و نمایندگی‌های رسمی سامسونگ، تنها واردکننده مجاز گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هستند.
تهیه شده توسطگجت نیوز
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.