سیاسی print
تابش: رییس جمهور برای حل مشکلات فدراسیون کشتی چاره جویی کند
ایسنا
0 comment   98 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:48
چکیده مطلب
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از رییس‌جمهور، وزیر ورزش، دبیر شورای عالی امنیت ملی و در راس همه مقام معظم رهبری درخواست کرد تا با تدبیر حکیمانه خود نسبت به رفع موانع فراروی کشتی‌گیران چاره‌جویی کنند.
محمدرضا تابش در گفت‌و‌گو با ایسنا، استعفای رسول خادم و اعضای شوراهای فنی کشتی فرنگی و آزاد فدراسیون کشتی را بهت‌آور توصیف کرد و گفت: نباید بگذاریم عرصه بر یک قهرمان نام‌آور المپیک و جهانی آن‌ قدر تنگ شود که راهکار را در استعفا ببیند.
وی افزود: از رسول خادم و مربیان و کادر فنی فدراسیون کشتی می‌خواهیم خویشتن‌داری کنند و برای حل مشکلات صبور باشند.
نماینده مردم اردکان در مجلس ادامه داد: همه مسوولین امر باید به کمک کشتی که ورزش ملی و مدال‌آور ما در سطح جهانی است بشتابند و موانع و مشکلات را از سر راه کشتی ایران و فدراسیون کشتی بردارند؛ به ویژه این که بارها پرچم ایران به واسطه رشادت‌ها و قهرمانی کشتی‌گیران عزیزمان به اهتزاز درآمده و اشک شوق میلیون‌ها ایرانی وطن‌پرست را جاری کرده است.
تابش همچنین گفت: از رییس‌جمهور محترم، وزیر ورزش، دبیر شورای عالی امنیت ملی و در راس همه مقام معظم رهبری درخواست دارم تا با تدبیر حکیمانه خود نسبت به رفع موانع فراروی کشتی‌گیران ما چاره‌جویی کنند.
وی اضافه کرد: قاطبه نمایندگان و فراکسیون ورزش مجلس نسبت به این موضوع حساس هستند و با جدیت مساله را تا نیل به مقصود پیگیری خواهند کرد.
رییس فراکسیون ورزش مجلس در پایان تصریح کرد: نباید میدان را در یک ورزش ملی که با نام ایران در سطح جهان عجین شده خالی کنیم که سود آن تنها نصیب بدخواهان این ملت خواهد شد.
انتهای پیام
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.