سیاسی print
ذوالنور: حجاب در قانون آمده و همه خانم ها موظف به رعایت آن هستند
نامه نیوز
0 comment   97 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:45
چکیده مطلب
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه هرموضوع را قانون می دانیم اما در برابر عفاف و حجاب حساسیت نشان نمی‌دهیم درست نیست، حجاب در قانون اساسی آمده است و همه بانوان باید نسبت به رعایت آن اقدام کنند.
به گزارش نامه نیوز مجتبی ذوالنور عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم که در ساختمان حضرت معصومه (س) پژوهشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، اظهار داشت:برای نامگذاری اسامی فروشگاه و ‌مغازه‌ها باید به این موضوع توجه شود که مغایرت با ارزش‌های دینی و ملی نداشته باشند.
وی افزود: این موضوع اشکالی ندارد که مغازه‌داری عرق دینی قوی داشته باشد و به خانم‌های بدحجاب خدمات ندهد و این موضوع اجباری نیست که جنس بفرشد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر با نهی از منکر و ناامن کردن محیط هنجار‌شکنی اقدام می‌کردیم برخی خانم‌ها جرات نمی‌کردند که اقدام به کشف حجاب کنند.
ذوالنور تصریح کرد: هیچ اشکالی ندارد که مسئولی بگوید خانم حجاب وظیفه شرعی است و باید حجاب خود را رعایت کنی و اداره‌های دولتی باید در این زمینه حساسیت بیشتری داشته باشند.
وی گفت: اینکه هرموضوع را قانون می‌دانیم اما در برابر عفاف و حجاب حساسیت نشان نمی‌دهیم درست نیست، حجاب در قانون اساسی آمده است و همه بانوان باید نسبت به رعایت آن اقدام کنند.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.