ورزشی print
خدمات ویژه شرکت مترو به هواداران شهرآورد پایتخت
ایرنا
0 comment   55 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:33
چکیده مطلب
تهران- ایرنا- «محسن محمدیان» مدیرارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: همزمان با برگزاری مسابقه فوتبال شهرآورد پایتخت، خدمات ویژه ای از سوی این شرکت به هواداران این دو تیم ارائه خواهد شد.
محمدیان شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های استقلال و پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی در عصر فردا (پنجشنبه) خدمات این شرکت به ویژه در خط 5 مترو تهران افزایش می یابد.
وی اظهار کرد: یکی از ایستگاه های خط 5 مترو تهران ورزشگاه آزادی است و با توجه به تعداد زیادی از هواداران از مترو برای رفت و برگشت به ورزشگاه استفاده می کنند خدمات شرکت مترو در خط 5 افزایش می یابد.
محمدیان ادامه داد: در صورت ازدحام و نیاز قطارهای فوق العاده نیز در خط 5 و سایر خطوط پیش بینی شده است.
وی خاطرنشان کرد: در مسابقه گذشته شهرآورد پایتخت 45 هزار تماشاگر در زمان رفت و 40 هزار نفر از هواداران در زمان برگشت از خدمات مترو استفاده کردند.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از هواداران دو تیم خواست که همچون مسابقات گذشته برای نظم بهتر و تسهیل در رفت و آمد با ماموران استقرار یافته در ایستگاه های مترو همکاری کنند.
هشتاد و ششمین شهرآورد بزرگ فوتبال پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس فردا(پنجشنبه 10 اسفند) از ساعت 15 و 45 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/7243/ 1539**1368
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.