ورزشی print
تقوی: پرسپولیس بدون ریسک بازی می کند
مشرق
0 comment   75 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:50
چکیده مطلب
پیشکسوت استقلال معتقد است پرسپولیس به دنبال پشت سر گذاشتن دربی بدون شکست برای قطعی کردن قهرمانی خواهد بود.
به گزارش مشرق، محمد تقوی در مورد دیدار استقلال و پرسپولیس گفت: بدون تردید در دربی فردا دو بازیکن نقش اساسی ایفا می‌کنند؛ اگر پرسپولیس بخواهد به مانند همیشه با پرسینگ استقلال را تحت فشار قرار دهد، تیام بدون تردید بلای جان آنان خواهد شد؛ در این صورت مدافعین پرسپولیس باید برای حمایت از خط هافبک خود به مرکز زمین متمایل شوند و فضای پشت آنان بهترین منطقه برای تیام است.
او ادامه داد: در صورتی که خط دفاعی پرسپولیس حمایت لازم را از خط هافبک نکند، فضای به وجود آمده بین آنان بهترین مکان برای جپاروف تکنیکی است که با دریافت توپ در این فضا تیام را به راحتی در کانال‌های خط دفاعی پرسپولیس صاحب توپ کند و با توجه به کند بودن مدافعین پرسپولیس و خروج‌های نه چندان مناسب بیرانوند، استقلال توان بازکردن دروازه پرسپولیس را دارد.
پیشکسوت استقلال با بیان اینکه تیام و جپاروف دو باربکن خارجی استقلال دندان‌های زهری این تیم در سیستم تهاجمی هستند، ابراز کرد: تنها نگرانی در سیستم دفاعی استقلال ضربات ایستگاهی است؛ استفاده همزمان از تاکتیک من تو من و دفاع منطقه‌ای بهترین روش برای برطرف کردن نقطه ضعف استقلال در این شرایط است.
تقوی اضافه کرد: در کرنرها قرار دادن یک بازیکن در تیرک یک و یک بازیکن در تیرک دو و استفاده از تیام به‌عنوان یار آزاد درمنطقه بین پنالتی و محوطه 6 قدم در شرایطی که دیگر بازیکنان یارگیری من تو من می‌کنند، می‌تواند تا حدود زیادی مشکل استقلال را برطرف کند؛ در تاکتیک من تو من همواره بازیکنان باید بین توپ و دروازه خودی قرار بگیرند و به هیچ عنوان اجازه ندهند حریف زودتر از آنان به توپ ضربه بزنند.
او عنوان کرد: پرسپولیس با توجه به مسجل بودن قهرمانی‌اش احتمالا در این دیدار محافظه‌کارخواهد بود و با نتیجه مساوی نیز این فصل لیگ را با موفقیت و بدون شکست در داربی به پایان می‌برد؛ به همین دلیل برانکو با سیستمی بسته سعی دارد بازی را کنترل کند و با کم‌ترین ریسک ممکن بازی داربی را پشت سر بگذارد.
پیشکسوت استقلال ابراز کرد: استقلال تنوع تاکتیکی دارد و مطمئنا برای رسیدن به گل راه‌های دیگری را نیز مد نظر قرار داده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.