اقتصادی print
آغاز اولین دوره استارت آپ ویکند در دانشگاه صنعتی قوچان
ایرنا
0 comment   78 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:43
چکیده مطلب
مشهد- ایرنا- اولین دوره آموزشی، تجربی استارت آپ ویکند روز چهارشنبه در دانشگاه صنعتی قوچان آغاز شد.
رئیس دانشگاه صنعتی قوچان در حاشیه برگزاری این رویداد به خبرنگار ایرنا گفت: برای شرکت ‌کنندگان در این رویداد این امکان فراهم ‌شده تا داوطلبانه ایده ‌ها و طرحهای خود را در یک دقیقه برای دیگران بیان کنند.
علی اصغر بهشتی افزود: هر کدام از شرکت‌ کنندگان در این استارت آپ می توانند به پنج ایده مورد نظر خود رأی دهند و در نهایت، صاحبان 12 ایده برتر یارگیری کرده و در قالب 12 تیم هشت نفره با هم رقابت می‌ کنند.
وی اظهار کرد: پیشنهادات باید در قالب کسب ‌و کارهای کوچک و ایده نوآورانه باشد و افراد شرکت ‌کننده می‌ توانند دارای سابقه در حوزه‌ هایی چون کسب ‌و کار، تجارت، بازاریابی، برنامه ‌نویسی،گرافیک و الکترونیک باشند.
رئیس دانشگاه صنعتی قوچان گفت: هدف از برگزاری این رویداد، تقویت کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی است و باید از این ایده ‌ها و طرحها استفاده درست صورت گیرد تا دانشجویان بتوانند با خلاقیت، آینده شغلی مطمئن برای خود و دیگران ایجاد کنند.
بهشتی با بیان اینکه این استارت آپ مدت سه روز ادامه دارد افزود: این دانشگاه از حدود 2 سال پیش به دنبال برگزاری این رویداد بود که پیگیریها و مشارکت حوزه ‌های مختلف سرانجام منجر به برگزاری آن شد.
استارت آپ ویکند یک رویداد آموزشی، تجربی در دنیاست که طی سه روز متوالی انتهای هفته برگزار می شود.
در این برنامه، شرکت کنندگان پرانگیزه شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریابها و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده های خود را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.
استارت آپ ویکند در ایران از سال 1393 با حمایت معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری و زیر نظر پارک فناوری پردیس توسط مرکز شتاب دهی نوآوری رونق گرفت.
1922/7501/ 6053
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.