فناوری print
نگاه نزدیک به ایسوس ذنفون 5 و ایسوس ذنفون 5 لایت
ترنجی
0 comment   495 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:00
چکیده مطلب
ایسوس امروز از 2 تا و نصفی (!) موبایل جدید رونمایی کرد که توجه خیلی از کاربران را به خود معطوف نمود. ایسوس ذنفون 5، ایسوس ذنفون 5 زد (Asus Zenfone 5z) و ایسوس ذنفون 5 لایت که دو دستگاه اولی را می توان یکی و نصفی (!) در نظر گرفت چون نسخه z تنها […]

ایسوس امروز از 2 تا و نصفی (!) موبایل جدید رونمایی کرد که توجه خیلی از کاربران را به خود معطوف نمود. ایسوس ذنفون 5، ایسوس ذنفون 5 زد (Asus Zenfone 5z) و ایسوس ذنفون 5 لایت که دو دستگاه اولی را می توان یکی و نصفی (!) در نظر گرفت چون نسخه z تنها در چیپست و حافظه رم تفاوت می کند و ذنفون 5 را به حد پرچمدار می رساند! در ترنجی با این دستگاه ها آشنا شدیم و حالا وقت آن است از نزدیک آن ها را در یک ویدیو ببینیم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی نزدیک به ایسوس ذنفون 5 و ایسوس ذنفون 5 لایت داشته باشیم.
مشخصا ایسوس تلاش کرده تا دستگاه های ترندی و قابل توجهی را برای میان رده لوکس و میان رده اقتصادی تولید کند در این رده بازار که جا افتادن برند معتبری چون ایسوس در آن راحت تر از جنگیدن برای سهم کوچکی از کیک بازار پرچمدارهاست، بتواند سهم بزرگتری از بازار موبایل را داشته باشد و پس از جلب اعتماد کاربران، راه خود را برای ورود به بازار پرچمدارهای پرسودتر باز کند.
ذنفون 5 (Zenfone 5) با شباهت بدون انکار به آیفون X و قیمت بسیار مناسب تر سعی کرده تا نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کند و ایسوس ذنفون 5 لایت با نمایشگر کم حاشیه در کنار 4 دوربین گزینه وسوسه برانگیزی برای میان رده های اقتصادی خواهد بود. همچنین در بخش نرم افزار با تمرکز بر هوش مصنوعی و اضافه کردن آن به دوربین، بازی، تنظیم بلندی صدای زنگ تماس و البته Zenmoji تلاش بر به روز ماندن و موج سواری روی موج هوش مصنوعی (AI) را دارد.
به صورت کلی می توان گفت ایسوس در مسیر صحیح گام برداشته و با قیمت گذاری وسوسه برانگیز می تواند سهم بیشتر از بازار را متوجه خود کند. نظر شما چیست؟
لینک کوتاه:
theverge
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.