ورزشی print
رئیس هیات پزشکی ورزشی فارس: شیوه مبارزه با دوپینگ را ارتقامی دهیم
ایرنا
0 comment   56 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:51
چکیده مطلب
شیراز- ایرنا-رئیس هیات پزشکی ورزشی فارس گفت: با برگزاری کلاس های آموزشی، شیوه مبارزه با مواد نیرو زای غیر مجاز (دوپینگ) را ارتقا خواهیم داد تا ورزشکاران با عوارض خانمانسوز استفاده از اینگونه مواد خطرناک آشنا شوند.
کاوه باشتی، روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ارتقای کمی و کیفی در آموزش و پژوهش، گسترش خدمات درمانی کارآمدتر و کاهش زمان رسیدگی به اسناد پزشکی از برنامه های مهم این هیات است.
وی اضافه کرد: دستیابی به بالاترین استانداردها در حوزه پزشکی ورزشی و فراهم کردن شرایط مناسب برای پرورش و رشد قهرمانان ضروری است.
باشتی ادامه داد: برای به روز کردن علم پزشکی ورزشی که بسیار مهم است در یک برنامه زمان بندی شده با استادان و پزشکان دانشگاه های معتبر جهان ارتباط برقرار خواهیم کرد تا به درمان ورزشکاران آسیب دیده در داخل کشور بپردازیم.
رئیس هیات پزشکی ورزشی استان فارس به راهبرد هایی که از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان تعیین شده اشاره و بیان کرد: چشم اندازی که وجود دارد این است که هیات پزشکی ورزشی فارس در قالب یک سازمان دانش محور، مردم را به انجام فعالیت های ورزشی ترغیب کند.
وی گفت: هم افزایی با فدراسیون و اداره ورزش و جوانان فارس، تمرکز بر سلامت ورزشکاران و قهرمان پروری از جمله مباحث مهمی است که باید در برنامه ریزی های این هیات به آن توجه ویژه شود.
7368 /6118
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.