ورزشی print
مانع جدید در راه انتقال گریزمان به بارسا
مشرق
0 comment   89 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:03
چکیده مطلب
بسیاری معتقدند که پس از ملاقات دو ماه پیش رئیس بارسا با خانواده گریزمان، انتقال گریزمان به بارسلونا را باید تمام شده دانست.
به گزارش مشرق، چندی پیش بود که فاش شد جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا با خانواده و اطرافیان گریزمان در رستورانی در شهر بارسلونا دیدار کرده است.
سپس گفته شد که این ملاقات، گام مهمی بوده برای اینکه ستاره فرانسوی فصل بعد راهی بارسلونا شود. حتی گیلرمو آمور، یکی از مدیران بارسا در اقدامی ناشیانه این خبر را تایید کرد که باعث شد باشگاه اتلتیکو ازبارسلونا به فیفا شکایت کند.
از ابتدای تابستان آتی، رقم فسخ قرارداد گریزمان به 100 میلیون یورو کاهش خواهد یافت و  این برای مهاجمی با توانایی های او رقمی بسیار اندک محسوب می شود. بارسا قصد دارد با پرداخت این مبلغ، گریزمان را به خط آتش خود اضافه کند.
در همین رابطه موندودپورتیوو امروز ادعا کرد که دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو، چندی است که تلاش های خود برای متقاعد کردن گریزمان به ماندن را شروع کرده است.
ال چولو که به خوبی می داند قادر به پیدا کردن جانشینی مناسب برای گریزمان نخواهد بود، در صحبت با مسئولان باشگاه درخواست کرده است تا با تمام خواسته های مالی گریزمان موافقت کرده و هر طور شده قرارداد او را بهبود ببخشند و رقم فسخ او نیز دو برابر شود. در واقع سیمئونه و اصرار او برای ماندن گریزمان، در حال حاضر بزرگترین سد برای انتقال ستاره فرانسوی به بارسلونا محسوب می شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.