ورزشی print
فاطمی: ۴ نفر نقش اول شهرآوردند!
برترین ها
0 comment   89 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:03
چکیده مطلب
فراز فاطمی تجربه بازی در شهرآورد را دارد.
خبر ورزشی: فراز فاطمی سال‌های اوج فوتبالی‌‌اش را در استقلال سپری کرد و اما برای پرسپولیس هم توپ زد شهرآورد 86 را فوتبالی متفاوت با دیگر شهرآورد‌های قبلی پیش‌بینی کرد و با خبرورزشی حرف زد.
* برانکو یا شفر! کدام‌یک برتر از دیگری است؟
این قیاس خیلی سخت است. کارنامه عملکردی هر دو مربی پیش ‌روی ماست؛ یکی (برانکو) با تیم قهرمان و ترمیم شده راهی لیگ شده و نتیجه عالی هم گرفته است. پرسپولیس الان با 16 امتیاز اختلاف نسبت به ذوب‌آهن در صدر است و این یعنی عملکرد صد درصد موفق بین 16 تیم لیگ برتری و از طرفی شفر هم عالی کار کرده است.
* چطور؟
او تیم ته جدولی را تحویل گرفت. در حالی که هیچ یک از بازیکنان استقلال را نمی‌شناخت و در نیم‌فصل هم کار خاصی با فصل نقل و انتقالات نکرد و فقط این اواخر یکی، دو بازیکن را به جمع نفرات استقلال اضافه کرد ولی تیم را از رده آخر جدول به سوم آورده است.
* یعنی هر دو خوب هستند؟
به همین دلیل معتقدم استقلال و پرسپولیس یک فوتبال خیلی زیبا، حتی بیشتر و بهتر از همیشه را رودرروی هم ارائه خواهند داد. در این مدت هم بسیاری از کارشناسان گفته‌اند که در لیگ دو تیم فوتبال بازی می‌کنند و پرسپولیس و استقلال همان دو تیم بودند.
* نفرات برتر شهرآورد را چه بازیکنانی می‌دانید؟
در استقلال رحمتی و مامه تیام و در پرسپولیس سیدجلال حسینی و علیپور. این چهار نفر نقش اول‌های شهرآورد 86 هستند البته به نظر بنده.
* چطور؟
رحمتی چون علیپور به عنوان آقای گل فعلی لیگ در خط حمله پرسپولیس است و دروازه‌بان استقلال می‌تواند با سِیوهایش (مهارهایش) نقش مهمی در گل نخوردن استقلال داشته باشد و از طرفی مامه تیام باید ناکامی مهاجمان استقلال در دور رفت که آن همه موقعیت را از دست دادند، جبران کند.
* در تیم پرسپولیس چطور؟
در پرسپولیس هم علیپور چون در دیدار رفت گل زده و امید اول پرسپولیسی‌ها برای گلزنی محسوب می‌شود. سیدجلال هم قطعاً روز مهمی را مقابل مهاجم استقلال دارد که از سری A به تهران آمده و می‌خواهد برای شفر گل بزند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.