فناوری print
ویدیوی تبلیغاتی جدید نوکیا با تکیه بر تاریخچه این برند منتشر شد
گجت نیوز
0 comment   475 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:00
چکیده مطلب
شرکت اچ ام دی گلوبال به عنوان سازنده گوشی های هوشمند نوکیا، در ویدیوی تبلیغاتی جدید نوکیا بین گذشته پرآوازه این برند و زمان ظهور مجدد آن در بازار موبایل ارتباط برقرار کرده است. همه گوشی‌سازان از نظر تولید ویدیوهای تبلیغاتی در یک اندازه موفق نیستند و همین موضوع یکی از دلایل اصلی اختلاف بین ... نوشته ویدیوی تبلیغاتی جدید نوکیا با تکیه بر تاریخچه این برند منتشر شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
شرکت اچ ام دی گلوبال به عنوان سازنده گوشی های هوشمند نوکیا، در ویدیوی تبلیغاتی جدید نوکیا بین گذشته پرآوازه این برند و زمان ظهور مجدد آن در بازار موبایل ارتباط برقرار کرده است.
همه گوشی‌سازان از نظر تولید ویدیوهای تبلیغاتی در یک اندازه موفق نیستند و همین موضوع یکی از دلایل اصلی اختلاف بین میزان فروش آن‌ها در بازار موبایل است. به عنوان نمونه، یکی از دلایل اصلی موفقیت سامسونگ و پیشتازی آن در بازار موبایل، تبلیغات گسترده و تولید و انتشار ویدیوهای تبلیغاتی موفق است.
اما ویدیوی جدید اچ ام دی گلوبال به عنوان سازنده گوشی های هوشمند جدید نوکیا، حقیقتا دلگرم‌کننده و زیبا است، به طوری که کاربرانی دارای گوشی های قدیمی نوکیا را به خرید محصولات جدید این شرکت ترغیب می‌کند. کلید اصلی موفقیت ویدیوی تبلیغاتی جدید نوکیا تکیه بر تاریخچه قدیمی این برند در بازار موبایل است.

در ویدیوی تبلیغاتی جدید نوکیا شاهد دو دوست هستیم که فوق‌العاده با یکدیگر صمیمی بوده و در زمان بچگی، هر کدام مالک یک دستگاه نوکیا 3310 بوده‌اند. آن‌ها در شرایط سخت کنار یکدیگر بوده و همواره با استفاده از گوشی های نوکیا در اختیارشان، با هم ارتباط برقرار می‌کنند و در شرایط سختی به داد یکدیگر می‌رسند. اکنون که آن‌ها بالغ شده‌اند، همچنان به برند مورد علاقه‌شان پایبند مانده و هر دو، گوشی های هوشمند جدید نوکیا را خریداری کرده‌اند.
اچ ام دی گلوبال بعد از خرید حق استفاده از برند نوکیا به منظور ساخت گوشی موبایل، تلاش بی‌نظیری برای زنده کردن نام و آوازه آن کرده است. به عنوان نمونه می‌توان به ارائه نسخه‌های جدید دو گوشی قدیمی نوکیا 8110 و نوکیا 3310 اشاره کرد که زمان ارائه نسخه اولیه آن‌ها به ترتیب به سال‌ 1999 و 2000 برمی‌گردد. به نظر می‌رسد این شرکت تصمیم دارد با بهره بردن از تاریخچه نوکیا، رفته رفته سهم بیشتری از بازار موبایل را به خود اختصاص بدهد.
همچنین بخوانید:
گوشی نوکیا 8110 جدید معرفی شد؛ تولد دوباره گوشی موزی!
ویدیوی تبلیغاتی جدید نوکیا
دانلود ویدیو
منبع :phonearena
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.