سیاسی print
حسینی:من هیچ اظهارنظری درمورد استعفای آقای رهبر از ریاست دانشگاه آزاد نداشته ام
نامه نیوز
0 comment   100 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:02
چکیده مطلب
دبیر کانون دانشگاهیان ایران اسلامی گفت: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد که بنده استعفای آقای رهبر یا پذیرش آن را تائید کرده باشم، بلکه اساساً در این رابطه اظهارنظر نکرده‌ام.
به گزارش نامه نیوز سید محمد حسینی دبیر کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در واکنش به خبرسازى و نشر شایعات به نقل از وی پیرامون پذیرش استعفای فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد که بنده استعفای آقای رهبر یا پذیرش آن را تأیید کرده باشم، بلکه اساساً در این رابطه اظهارنظر نکرده‌ام.
وی افزود: خبرنگار یکی از رسانه‌ها تماس گرفت و بنده نسبت به این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کردم، واقعاً هم خبرى نداشتم و در حال حاضر هم در جریان نیستم که آیا قرار است تغییر و تحولى صورت بگیرد یا خبری نیست؛ آنچه تکذیب کردم مربوط به صحبت با بنده در این خصوص می‌شد که با صداقت و صراحت نفی کردم.
حسینی اظهار داشت: امیدوارم رسانه‌ها در انتشار اخبار امانت‌داری را کاملا رعایت کنند و واقعاً آن چیزی را که بیان شده بدون کم و زیاد کردن منتشر کنند و از نشر اخبار نادرست پرهیز نمایند و نظر خودشان را به نام افراد چه به عنوان تصریح و چه تلویح درج  نکنند.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.