اقتصادی print
تلاش مسئولان برای تحقق ایجاد 30 هزار شغل
ایرنا
0 comment   81 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:55
چکیده مطلب
همدان - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: تاکید و پیش بینی استاندار ایجاد و راه اندازی 30 هزار شغل است که با توجه به ارائه تسهیلات اشتغالزایی مسئولان برای تحقق این امر در تلاش هستند.
سید سعید شاهرخی روز چهارشنبه در یازدهمین شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان همدان افزود: تعهد اشتغال استان همدان 19 هزار و 980 شغل در سال جاری است.
وی با بیان اینکه با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی پیش بینی می شود 30 هزار شغل در استان ایجاد شود افزود: در استان کاری واجب تر از توجه به نیازهای مردم وجود ندارد و آن هم توجه به معیشت، رفاه و اشتغال است.
وی تاکید کرد: همکاری همه دستگاه ها در ایجاد مشاغل بسیار اهمیت دارد تا با همکاری، در ایجاد اشتغال و توسعه استان پیش رویم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان در ادامه در بازدید بیمارستان آتیه همدان نیز گفت: یکی از کارهای مهم ، محوری و مورد توجه دولت تدبیر و امید از ابتدای کار توجه به سلامت و بهداشت است که در مراکز تامین اجتماعی و مراکز درمانی دانشگاه ها کار بی نظیری شده و این توجه دولت، بی همتا است.
شاهرخی افزود: یکی از کارهای به یاد ماندنی دولت که خواست مردم بوده و آرامش را ایجاد می کند، طرح تحول نظام سلامت است.
وی ادامه داد: ضعف عمومی اطلاع رسانی از عملکردها وجود دارد که در این مسیر باید تورهایی برای خبرنگاران و کسانی که تریبون دارند، برای بازدید از این اقدامات گذاشته شود.
وی گفت: کارهای بی بدیلی در تمام حوزه ها انجام شده اما به صورت مطلوب و کامل اطلاع رسانی نشده است و اگر این کارها بیان شود، امید بسیاری در جامعه ایجاد می شود، نا امید کردن مردم برخلاف منویات رهبر معظم انقلاب است.
وی افزود: در حوزه اشتغال و درمان پیوست فرهنگی و اطلاع رسانی داشته باشید، اطلاع رسانی سرمایه گذاری است زیرا امید در مردم ایجاد و سرمایه اجتماعی ما حفظ می شود.
تعهد اشتغال استان همدان در سال جاری 19 هزار و 980 نفر است که تاکنون برای حدود 17 هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.
7523/2087
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.