فرهنگی print
دانشگاه آزاد اصفهان ادعای تفکیک جنسیتی در این واحد را رد کرد
ایرنا
0 comment   78 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:04
چکیده مطلب
اصفهان- ایرنا- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان عصر چهارشنبه با انتشار اطلاعیه ای ادعای برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی مبنی بر تفکیک جنسیتی در این واحد دانشگاهی را رد کرد.
به گزارش ایرنا، برخی شبکه های اجتماعی روز چهارشنبه اخباری مبنی بر جداسازی ورودی دانشجویان دختر و پسر در درب ورودی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) منتشر کردند.
دانشگاه آزاد اصفهان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو انتشار خبری کذب با عنوان تفکیک جنسیتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) به اطلاع دانشگاهیان می رساند چنین ادعایی کاملا بی پایه و اساس می باشد و فعالیت های این دانشگاه به عنوان یکی از پر افتخارترین دانشگاه های کشور همچون گذشته بر مدار قانون است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: ساماندهی و ساخت ورودی شماره 2 دانشگاه در راستای رفاه بیشتر دانشجویان و ایمن سازی فضای عابران پیاده از محل تردد خودروها بوده است.
امیر اشرافی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اصفهان نیز در گفتگو با ایرنا اظهارکرد: ورودی شماره 2 دانشگاه بنا به درخواست خود دانشجویان برای رفاه و ایمنی بیشترشان به دلیل عبور و مرور خودروها ایجاد شد.
وی درباره ورودی های خواهران و برادران توضیح داد که این کار بمنظور تسهیل در ورود و خروج و راحتی خود دانشجویان دختر و پسر انجام شد و هیچ طرح یا برنامه ای با عنوان تفکیک جنسیتی مطرح نبوده است.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) حدود 20 هزار دانشجو، 400 عضو هیات علمی تمام وقت و 14 مرکز تحقیقاتی دارد و یکی از دانشگاه های جامع آزاد کشور بشمار می آید.
ت/3011 / 2093
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.