ورزشی print
دربی بازترین بازیکن آسیا؛ از تاشکند به تهران
برترین ها
0 comment   94 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:20
چکیده مطلب
 تهران، می‌تواند به چهارمین شهری تبدیل شود که جپاروف در دربی آن گل می‌زند.
وبسایت نود: دربی بازترین بازیکن بازی فردا را، می‌توان بازیکنی دانست که هنوز در دربی تهران گل نزده است. سرور جپاروف که فردا برای دومین بار در دربی تهران بازی می‌کند، می‌تواند این شهر را هم به لیست شهرهایی که در دربی‌شان گل زده بفرستد. شاید یکی از تنها بازیکنان آسیا که همین حالا هم در دربی سه شهر در سه کشور مختلف، موفق به گلزنی شده است.
جپاروف بیشتر دوران فوتبالش، بازیکن پاختاکور و بونیادکور بود و در دربی این شهر هم موفق شد دروازه حریف را باز کند. البته آخرین گل او در دربی تاشکند، نه به این مسابقه که به دربی بونیادکور با لوکوموتیو مربوط می‌شود. او با پیراهن بونیادکور، به لوکوموتیوی گل زد که بعدا پیراهن این باشگاه را هم پوشید. جپاروف در عربستان و با پیراهن الشباب، نتوانست دروازه الاهلی یا النصر دو تیم همشهری را باز کند اما پس از حضور در کره جنوبی، این کار را در دربی منطقه گیونگی دو انجام داد. جپاروف در تساوی ۲-۲ سئونگنام و سوان سامسونگ، گل زد.
سومین دربی که جپاروف در آن گل زد، دربی اصفهان بود. جپاروف با پیراهن سپاهان فقط یک گل در لیگ برتر زد و آن یک گل هم، به تور دروازه ذوب آهن نشست تا جپاروف در اصفهان هم از حداقل فرصت‌ها، برای ثبت نامش در لیست گلزنان این مسابقه استفاده کند. دربی حساس تهران البته، شاید مهمترین دربی باشد که جپاروف آن را تجربه کرده است. مسابقه‌ای که اگر او موفق به گلزنی در آن شود، نامش را بیشتر از قبل به عنوان بازیکن بازی‌های بزرگ، در فوتبال آسیا ثبت می‌کند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.