ورزشی print
عهدی: برنده شدن به هر قیمتی درست نیست
برترین ها
0 comment   82 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:17
چکیده مطلب
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: بسیار متاسفم که برخی بازیکنان به صورت سعید معروف به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال نگاه می‌کنند و به او فحش می‌دهند.
خبرگزاری تسنیم: مرتضی عهدی، سرمربی والیبال پیکان در مورد شکست 3 بر یک تیمش در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال و عدم راه‌یابی به فینال اظهار داشت: انتظاری که از هر دو تیم پیکان و بانک سرمایه می‌رفت از نظر فنی برآورده شد و هر دو تیم بازی قابل قبولی ارائه کردند. برنامه ما این بود که اشتباهات بازی قبل را جبران کرده و بتوانیم بهتر بازی کنیم.
عهدی ادامه داد: تیم مقابل 7 بازیکن ملی‌پوش بعلاوه شهرام محمودی و پاسور پیشین تیم ملی لهستان را در اختیار داشت. آنها روی کاغذ از نظر آماری و سرمایه‌گذاری خیلی بهتر از ما بودند.
وی با اشاره به حواشی ناخوشایند بازی گفت: بسیار متاسفم که برخی بازیکنان به صورت سعید معروف به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال نگاه می‌کنند و به او فحش می‌دهند. آنها می‌خواستند معروف را از جریان بازی خارج کنند ولی به نظر من برنده شدن به هر قیمتی درست نیست. سعید مصطفی وند هم به شدت روی سعید معروف حساس است و درگیری آخر بازی نیز به همین خاطر بود.
سرمربی تیم والیبال پیکان در پایان به دیدار رده بندی مقابل شهرداری تبریز اشاره کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم بازیکنان را برای این بازی حفظ کنیم ولی اگر پیشنهاد قابل توجهی از سوی مسئولان که به سود هر دو تیم باشد مطرح شود آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.