استان ها print
بازسازی روحی و روانی مردم زلزله زده کرمانشاه مورد توجه قرار بگیرد
مهر
0 comment   161 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:20
چکیده مطلب
کرمانشاه- معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: امر بازسازی باید به صورت جامع در نظر گرفته شود و بازسازی روحی و روانی مردم زلزله زده استان نیز مورد توجه باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، رضوان حکیم‌زاده عصر امروز در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار داشت: حامل پیام تشکر خاص وزیر آموزش وپرورش از مهندس بازوند هستم که در خط مقدم ایثار و مهر برای فرزندان دیار قهرمانان هستند و از ایشان که، به تدبیر و سختکوشی خوشنام هستند جز این توقعی نمی‌رفت.
حکیم‌زادهدر ادامه افزود: مدیران آموزش و پرورش و مدرسان استان به خوبی پای کار آمدند تا روند آموزش دانش آموزان زلزله زده با تاخیر مواجه نشود که جای بسی خرسندی است.
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت مقوله بازسازی در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: امر بازسازی باید به صورت جامع در نظر گرفته شود و بازسازی روحی و روانی مردم زلزله زده استان نیز مورد توجه باشد.
وی با بیان اینکه ۳۲۱ هزار و ۹۹۰ دانش آموز استان کرمانشاه باید محور تصمیم گیری ها در مناطق زلزله زده باشد، گفت: همه دستگاه های اجرایی همراه آموزش پرورش باشند و یاری رسان این مجموعه در رسیدن به اهداف متعالی باشند.
حکیم‌زاده همچنین یادآور شد: بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بعد از گذشت ۲ هفته از وقوع زلزله یک رکورد خوب در حوادث طبیعی کشور محسوب می‌شود.
در این نشست شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مدیران در روند بازسازی مناطق زلزله زده تمام توان خود را به کار بگیرند، افزود: به هیچ‌ عنوان با مدیرانی که در روند بازسازی کم کاری کنند کنار نخواهیم آمد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.