ورزشی print
حدادی: امیدوارم استقلال برنده دربی شود
برترین ها
0 comment   142 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:27
چکیده مطلب
ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: امیدوارم استقلال با پیروزی در بازی فردا موقعیت بهتری در لیگ پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم: یکی از مهمانان ویژه دیدار تیم‌های والیبال پیکان و بانک سرمایه در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر حامد حدادی بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران بود.
حدادی در مورد حضورش در خانه والیبال تهران گفت: من دوستان زیادی در والیبال، مثل سعید معروف و سیدمحمد موسوی دارم، برای بازی امروز هم با سید برای آمدن به سالن هماهنگ کردم.
وی ادامه داد: سید در بازی قبلی تیم ملی به ما افتخار داد و در سالن حضور پیدا کرد. من هم در این بازی به سالن بازی آمدم تا جبران محبت او را کرده باشم.
ملی‌پوش بسکتبال ایران در مورد دیدار بانک سرمایه و پیکان گفت: بازی زیبایی بود ولی در ست چهارم گره خورد، بانک سرمایه توانست در این ست با تجربه بیشتر و البته با چاشنی شانس پیروز شود. خوشحالم که تیم بانک سرمایه برنده شد و به فینال رسید، همچنین باید بگویم این شکست چیزی از ارزش‌های تیم پیکان کم نمی‌کند.
حدادی تصریح کرد: ورزش‌هایی مثل هندبال و والیبال همیشه برای من جالب و جذاب بوده است و من همیشه دوست داشتم که والیبال را دنبال کنم. خوشبختانه دوستان خوبی در بین ملی‌پوشان والیبال دارم که در سال‌های اخیر به موفقیت‌های چشم‌گیری هم رسیده‌اند.
وی در مورد دربی فوتبال پایتخت نیز صحبت کرد: دوستان پرسپولیسی من خیلی بیشتر از استقلالی‌ها هستند ولی من خودم طرفدار استقلال هستم و امیدوارم این تیم با پیروزی در بازی فردا موقعیت بهتری در لیگ پیدا کند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.