اقتصادی print
بانک تجارت افرا را کلید زد
پارسینه
0 comment   155 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:28
چکیده مطلب
بانک تجارت با هدف ارائه خدمات متمایز به مشتریان حقیقی و حقوقی ، طرح تسهیلاتی "افرا" را در شعب سراسر کشور پیاده سازی کرد.

به گزارش پارسینه ، در قالب طرح تسهیلاتی افرا ، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی دارای حساب های جاری، جاری بدون دست چک یا سپرده کوتاه مدت در بانک تجارت می توانند بر مبنای میانگین شش ماهه موجودی حساب خود از تسهیلات فوق بهره مند شوند.
نرخ سود تسهیلات اعطایی طرح افرا حداقل 4 درصد با مدت بازپرداخت 18 و 24 ماهه است و مشتریان متقاضیان بر اساس نوع حساب خود در بانک تجارت در قالب طرح های افرای طلایی و افرای نقره ای از تسهیلات فوق بهره مند می شوند. افرای طلایی ویژه مشتریان دارای حساب های جاری و جاری بدون دسته چک بوده که بر اساس میانگین شش ماهه موجودی حساب، معادل 50 تا 75 درصد موجودی حساب خود از تسهیلات طرح افرا در قالب کارت اعتباری مرابحه بهره مند می شوند. افرای نقره ای هم ویژه مشتریان دارای حساب سپرده کوتاه مدت عادی است که با شرایط اشاره شده از تسهیلات فوق بهره مند می شوند و نرخ آن 15 درصد می باشد.
در این خبر آمده است: سقف تسهیلات پرداختی در قالب طرح افرا برای اشخاص حقیقی 500 میلیون ریال و اشخاص حقوقی 5 میلیارد ریال است. در این طرح تسهیلاتی امکان انتقال امتیاز دریافت تسهیلات از شخص حقیقی به شخص ثالث نیز در نظر گرفته شده و اشخاص حقوقی هم می توانند امتیاز استفاده از تسهیلات فوق را صرفا به پرسنل خود تا سقف 500 میلیون ریال منتقل کنند.
مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی دریافت تسهیلات طرح افرا می توانند به شعب بانک تجارت و یا پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.