ورزشی print
صعود بانک سرمایه و اردکان به فینال لیگ برتر والیبال
تابناک
0 comment   88 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:17
تیم والیبال بانک سرمایه موفق شد با دو پیروزی پی در پی مقابل پیکان حریف خاتم اردکان در فینال شود.
به گزارش تابناک ورزشی، پس از شگفتی بزرگی که خاتم اردکان مقابل شهرداری تبریز خلق کرد و نام خود را به عنوان اولین فینالیست لیگ برتر والیبال ثبت کرد، دو تیم پیکان و بانک سرمایه هم برای تعیین دیگر تیمی که باید در دیدار نهایی حریف خاتم شود رو در روی هم قرار گرفتند.
بانک سرمایه در دیدار رفت موفق به پیروزی قاطعانه 3 بر صفر مقابل پیکان شده بود. دیدار برگشت این دو تیم با وجود تمام حواشی که داشت با نتیجه 3 بر یک به نفع بانک سرمایه به پایان رسید تا برای سومین بار پی در پی شاگردان مصطفی کارخانه به فینال لیگ برتر والیبال صعود کنند و پیکان دیگر فینالیست نباشد. تا ست سوم دو تیم به آرامی بازی را دنبال می کردند اما تنش بین بازیکنان بازی را به حاشیه کشید. حواشی تا جایی پیش رفت که سعید معروف مرز تور را رد کرد و قصد داشت به زمین بانک سرمایه برود تا حواشی وارد فاز جدیدی شود اما دیگر بازیکنان و داوران بازی را آرام کردند.
مباشری و نظری افشار دیگر بازیکنانی بودند که وارد تنش هایی جدی با یکدیگر شدند که در پایان این بازی با امتیازات 23 بر 25، 25 بر 22، 19 بر 25 و 27 بر 29 به سود بانک سرمایه به پایان رسید تا چهارشنبه هفته آینده شاگردان مصطفی کارخانه مقابل خاتم اردکان فینال لیگ برتر والیبال را برگزار کنند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.