اجتماعی print
خبر خوش برای مستأجران مناطق زلزله زده
ساعت ۲۴
0 comment   115 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:25
چکیده مطلب
ساعت 24- هوشنگ بازوند امروز در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: ابهاماتی در پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد که باید با برگزاری جلساتی کارشناسی به آن رسیدگی شود.
ساعت 24- هوشنگ بازوند امروز در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: ابهاماتی در پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد که باید با برگزاری جلساتی کارشناسی به آن رسیدگی شود.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اعتبار ساخت و ساز برای مستأجران مناطق زلزله‌زده توسط هیئت دولت تأمین شد، گفت: برای مناطق روستایی ۳۰ میلیون و برای مناطق شهری ۴۰ میلیون تومان تسهیلات چهار درصدی در نظر گرفته شده است.
هوشنگ بازوند امروز در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: ابهاماتی در پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد که باید با برگزاری جلساتی کارشناسی به آن رسیدگی شود.
وی با اشاره به اینکه طی توافقی با مدیران عامل بانک‌ها سه پیشنهاد مطرح شد عنوان کرد: نخست اینکه بانک‌ها در حوزه بهداشت، کتابخانه و فضاهای آموزشی در مناطق زلزله‌زده اقدامات عمرانی انجام دهند و قرار بر این شد که ۶۰ میلیارد تومان در این حوزه هزینه شود.
استاندار کرمانشاه افزود: مدیرکل نوسازی مدارس، هفته آینده برای معرفی پروژه‌ها و نحوه اجرا به تهران برود و با آقای افخمی به نمایندگی از بانک‌ها این موضوع را حل کند.
بازوند با ابراز گلایه‌مندی از روند اجرایی نظام مهندسی در مناطق زلزله‌زده گفت: روند اجرایی کار نظام مهندسی کرمانشاه بررسی می‌شود و در صورتی که نظام مهندسی قادر به انجام کار نباشد مشاور گرفته یا از نظام مهندسی دیگر استان‌ها استفاده خواهد شد.
وی بیان کرد: بنیاد مسکن باید مکانی را برای تخلیه نخاله‌های شهری مناطق زلزله‌زده شناسایی و آن‌ها را به خارج از شهر انتقال دهد.
استاندار کرمانشاه افزود: تخلیه نخاله‌های شهری باید بر اساس استانداردهای دانشگاه علوم پزشکی باشد و در صورتی که کم‌کاری در این قسمت انجام شود بنیاد مسکن باید پاسخگو باشد.
وی با بیان اینکه اعتبار ساخت و ساز برای مستأجران مناطق زلزله‌زده توسط هیئت دولت تأمین شده است گفت: برای مناطق روستایی ۳۰ میلیون و برای مناطق شهری ۴۰ میلیون تومان تسهیلات چهار درصدی در نظر گرفته شده است.
تسنیم
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.