اجتماعی print
فردا (پنج شنبه) آزمون کتبی مسابقات قرآن استان تهران با مدیریت اوقاف برگزار می شود/ دانشگاه امیرکبیر و امامزادگان باغ فیض میزبان شرکت کنندگان
فارس نیوز
0 comment   159 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 21:31
چکیده مطلب
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان تهران گفت: فردا(۱۰ اسفند) آزمون کتبی مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهر تهران در دانشگاه امیرکبیر و امامزاده سید جعفر (ع) و حمیده خاتون(س) باغ فیض برگزار می‌‌شود.
حجت‌الاسلام رحیم بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای تحقق مطالبات قرآنی مقام معظم رهبری و ترویج و توسعه فرهنگ و معارف قرآنی با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری بزرگ‌ترین آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم را در دستور کار خود قرار داده است که در کل کشور بیش از 241 هزار نفر از قرآن آموزان و علاقه‌مندان در بیش از 420 حوزه در سراسر کشور در این مسابقات شرکت کرده‌اند.
وی در توضیح بیشتر این موضوع افزود: قرار است فردا (10 اسفند) آزمون کتبی مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مدیریت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برگزار شود.
وی اظهار داشت: محل آزمون کتبی این مسابقات در شهر تهران دانشگاه امیرکبیر و امامزاده سید جعفر (ع) و حمیده خاتون (س) خواهد بود.
حجت‌الاسلام بابایی خاطرنشان کرد: محل برگزاری آزمون شفاهی متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی تصریح کرد: 12 الی 18 اسفند آزمون شفاهی مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم برگزار می‌شود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان تهران گفت: اخیرا جلسه‌ای هم بین مسئولان معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی با مسئولین قرآنی اداره اوقاف استان تهران در خصوص آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم برگزار شده و آخرین هماهنگی‌ها برای برگزاری مطلوب این آزمون انجام شده است.
وی درباره آمار نهایی ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از استان تهران ، گفت: 34 هزار و 471 نفر در مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت کرده‌اند که شامل ثبت‌نام‌کنندگان شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران است.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.