استان ها print
گازرسانی به 11 هزار روستا در کشور افتخار بزرگی است/ تحولات بزرگی در شرق و غرب هرمزگان در حال رخ دادن است
فارس نیوز
0 comment   64 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:36
چکیده مطلب
رئیس جمهور با اشاره به تحولات اقتصادی و عمرانی در شرق و غرب استان هرمزگان گفت: گازرسانی به 11 هزار روستا در دولت دوازدهم افتخار بزرگی برای شرکت گاز و دولت است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حسن روحانی دقایقی پیش در مراسم افتتاح ویدئوکنفرانسی پروژه‌های اقتصادی و عمرانی در هرمزگان در سالن شهید آوینی شهر بندرعباس اظهار کرد: روستاییان مستحق خدمات زیادی هستند و هرچه به مردم شریف ایران و خصوصا روستاییان خدمت کنیم باز هم کم است.
وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های اقتصادی وعمرانی در شرق و غرب هرمزگان افزود: در این دولت تحولات اقتصادی و عمرانی خوبی در شرق و غرب هرمزگان درحوزه آبرسانی و اشتغال‌زایی در حال وقوع است که باعث خرسندی و رضایت مردم خواهد بود.
رئیس جمهور گفت: درحوزه گردشگری نیازمند کار زیادی هستیم و رونق گردشگری در هرمزگان یکی از ملزومات مهم اقتصاد است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.
روحانی با اشاره به 12 کمپ مسافری در منطقه آزاد قشم و افزودن 4600 تخت هتلی افزود: افزایش تخت‌های هتلی و افتتاح دو هتل در منطقه آزاد قشم تحولی در گردشگری و خدمات مسافری ایجاد خواهدشد.
رئیس دولت دوازدهم تاکید کرد: افتتاح کمپ‌ پارک‌های مسافری در منطقه آزاد قشم، اجرای طرح‌های سلامت محیط زیست، افتتاح نیروگاه خورشیدی در قشم و شیرین کردن گازترش جزیره هنگام افتخار بزرگی است که موجب رضایت خاطر مردم منطقه خواهدشد.
روحانی گفت: افتتاح 69 کاشانه مهمان در 69 روستای قشم و ارتباط مستقیم این کاشانه‌ها با آژانس‌های مسافری خارجی موجب جذب گردشگر و تحولی در اقتصاد روستایی خواهدشد.
وی گفت: طرح‌های اقتصادی در منطقه قشم جمعا 550 میلیارد تومان هزینه شده است که موجب تحول عظیمی در حوزه اقتصادی و گردشگری خواهدشد.
انتهای پیام/ج/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.