ورزشی print
هزینه بالای تیم داری در والیبال عامل اصلی سقوط باشگاه هاست
ایرنا
0 comment   62 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 20:21
چکیده مطلب
ارومیه- ایرنا- رئیس فدراسیون والیبال گفت: هزینه های بی مورد و گزاف تیم داری در والیبال ایران عامل اصلی سقوط باشگاه های حامی بوده و نابسامانی هایی را در لیگ برتر به وجود آورده است.
به گزارش ایرنا احمد ضیایی عصر روز چهارشنبه در دیدار صمیمی با پیشکسوتان و داوران والیبال آذربایجان غربی افزود: به منظور کاهش هزینه های گزاف تیم داری و حذف نابسامانی ها در لیگ برتر مصوب شده که هر تیم فقط سه بازیکن از اعضای تیم ملی را جذب کند.
وی با اشاره به اینکه حل و فصل مشکلات و معضلات لیگ برتر اولویت اصلی فدراسیون است، ادامه داد: به خاطر وجود مشکلات اساسی در لیگ برتر ضررهای جبران ناپذیری به تیم ها و بازیکنان وارد می شود و باید با تکیه بر روحیه پهلوانی وضعیت این ورزش پرطرفدار را بهبود بخشید.
رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: این فدراسیون برای لیگ آینده خیز قدرتمندی را برداشته تا بتواند بازی های آبرومندانه ای را برگزار کند.
ضیایی ادامه داد: فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در تلاش است تا میزبانی قهرمانی جوانان جهان در سال 2019 را بر عهده گیرد و در این صورت شهر ارومیه میزبان این رقابت ها خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه هیات والیبال آذربایجان غربی عملکرد خوبی را در کارنامه خود دارد، ادامه داد: با راه اندازی آکادمی والیبال در این استان، شهرعاشقان والیبال میزبان اردوی های تیم ملی می شود.
رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی نیز در این دیدار گفت: ارومیه پایتخت عاشقان والیبال است و این رشته ورزشی در عمق وجود جامعه رخنه کرده و حرف اول را می زند.
کریم فروزان ادامه داد: با توجه به ظرفیت های بالای والیبالیست های این شهر و برای رفع انتظارات مردم باید خانه والیبال را در تمامی شهرهای استان راه اندازی کنیم.
به گزارش ایرنا در ادامه این مراسم نمایندگان پیشکسوتان، داوران، بازیکنان و خبرنگاران به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.
ضیایی در سفری یکروزه برای بازدید از ظرفیت های والیبال ارومیه به این شهر سفر کرده بود.
ارومیه از جمله شهرهای پرقدرت و مطرح در ورزش والیبال است.
8135/2093
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.