سیاسی print
وحدتی: دستگاه ها دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند
ایسنا
0 comment   10 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 13:43
چکیده مطلب
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تاکید کرد: دستگاه‌ها دستاورهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند تا از این طریق بر تبلیغات غلط آمریکا و سیاه نمایی‎هایی دشمنان، غالب شویم.
محمد وحدتی هلان در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر این که انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیاری در حوزه‌های مختلف داشته است، تصریح کرد: یکی از ثمره‌های انقلاب اسلامی ایران، دستیابی به موفقیت‎های بزرگ در حوزه‌های بهداشت، درمان، پزشکی، کشاورزی، فرهنگی، دانشگاهی، اختراعات و تکنولوژی است.
وی با تاکید بر ضرورت انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به نسل‌های امروزی، افزود: به منظور آشنایی نسل امروزی با دستاوردها فواید و نکات مثبت انقلاب باید به آن‌ها منتقل شوند تا نسل جوان هم بتوانند به خوبی از انقلاب دفاع کنند.
وی ادامه داد: از دیگر مسائلی که در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب باید به آن توجه شود، تبیین دستاوردهای انقلاب برای مردم است تا تبلیغات دشمن، آمریکایی‌ها و امپریالیسم بر عملکرد ما غالب نشود.
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز، ابزار و امکانات زیادی در اختیار دشمن قرار دارد و آن‌ها با استفاده از این امکانات، ناجوانمردانه برای تحت‌الشعاع قرار دادن تمامی عملکردهای جمهوری اسلامی ایران، تلاش می‌کنند.
وی در پایان متذکر شد: با توجه به تلاش دشمنان برای سیاه نمایی و بد نشان دادن عملکردها، تکلیف همه انقلابیون است که با رویکرد و عملکرد خوب، بر این تبلیغات مسموم، غالب بیایند.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.