سیاسی print
جریمه ۱۴ میلیاردی برای قاچاق بیش از ۲ هزار گوشی همراه
ایسنا
0 comment   9 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 13:46
چکیده مطلب
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از صدور حکم ۱۴ میلیاردی برای فرد سواستفاده کننده از سامانه همتا برای ریجستری گوشی تلفن همراه خبر داد.
به گزارش ایسنا، سید احد یوزباشی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی گفت: برابر گزارش ستاد مرکزی قاچاق کالا و ارز و مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی در مورد سواستفاده از سامانه همتا در ریجستری تلفن همراه، برای فردی از شهرستان مراغه به دلیل سواستفاده و ریجستری غیرقانونی تعداد ۲ هزار و ۷۷۳ دستگاه گوشی همراه، پرونده تشکیل و در شعبه تعزیرات حکومتی آن شهرستان مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی افزود: پس از ثبت و اجرای تشریفات قانونی در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان مراغه دستور احضار و جلب نامبرده صادر شد و بعد از استخراج سابقه متهم آدرس هایی که در شهرستان مراغه و شهر تهران به دست آمده بود مورد شناسایی قرار نگرفت و با توجه به حساسیت موضوع و بالا بودن میزان ارزش ریالی تخلف، به منظور جلوگیری از فرار و متواری شدن متهم، تصمیم به ممنوعیت خروج از کشور وی اتخاذ شد و در نهایت متهم در شعبه رسیدگی کننده حضور یافت و از خود دفاع کرد.
وی گفت: با احراز تخلف در شعبه رسیدگی کننده، متهم ضمن ضبط کالا به پرداخت مبلغ ۱۴ میلیارد ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شد.
انتهای پیام
دبیر: فرهاد صمدی‌پور
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.