اجتماعی print
بزرگداشت دهه فجر در مدارس ایرانی خارج از کشور
تسنیم
0 comment   20 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 13:48
چکیده مطلب
قائم مقام وزیر آموزش‌وپرورش در امور بین‌الملل از ابلاغ دستورالعمل گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس ایرانی خارج از کشور خبر داد.
- اخبار اجتماعی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، دستورالعمل اجرایی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین‌الملل به سرپرستی‌ها و مدارس خارج از کشور ابلاغ شد.
کریمی با بیان اینکه مدارس مبدأ و نقطه  اصلی برنامه‌های بزرگداشت 40  سال پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر در مدارس ایرانی خارج از کشور محسوب می‌شوند از برگزاری  برنامه‌ها به گونه‌ای  که دانش‌آموزان و معلمان با انگیزه و به صورت خود جوش و با نشاط مشارکت داشته باشند خبر داد.
وی با اشاره به ثبات روزافزون جمهوری اسلامی ایران و شکوفایی انقلاب در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با وجود دشمنی‌های بی‌وقفه استکبار بر زمینه‌سازی جهت آشنایی افزونتر اقشار مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان ایرانی خارج از کشور با آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد.
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: در دستورالعمل اجرایی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1397  بر ضرورت اتحاد، انسجام و وفاق ملی بین مردم مسلمان ایران و امت اسلامی در سراسر جهان برای مقابله با تهدیدهای دشمنان قرآن و اهل بیت به صورت ویژه پرداخته شده و  بر تلاش  مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در زمینه حفظ و اعتلای هویت اسلامی ایرانی در عرضه داخلی و بین المللی تاکید شده است.
وی زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها در برنامه‌ریزی‌ها و اجرای فعالیت‌های مربوط به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و  فعالسازی تشکل‌های  دانش‌آموزی در مدارس خارج از کشور را از دیگر موارد مهم این دستورالعمل بیان کرد.
شایان ذکر است 110 مدرسه جمهوری اسلامی ایران در بیش از 55 کشور جهان هر ساله در آستانه قرار گرفتن در ایام الله دهه مبارک فجر همچون مدارس داخل کشور ویژه برنامه‌هایی را تدارک می‌بینند.
آیا سفرهای خارجی مسئولان آموزش‌وپرورش ارتباطی با سند 2030 دارد
حل مشکل حقوق معلمان خارج از کشور/ارسال حواله ارزی به چهار کشور
8ماه تأخیر در پرداخت حقوق/ مشکلات ارزی، معلمان خارج از کشور را گرفتار کرد
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.