اجتماعی print
تقلید از شخصیت یک فیلم جان کودک را گرفت!
شریان
0 comment   17 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 13:59
چکیده مطلب
تقلید کودک ۵ ساله ونزوئلایی از شخصیت یک فیلم موجب شد تا او به طرز وحشتناکی جانش را از دست بدهد.
به گزارش شریان نیوز،تقلید یک کودک ونزوئلایی از شخصیت یک فیلم موجب شد تا او به طرز وحشتناکی جانش را از دست بدهد. این کودک ۵ ساله در حالی که لباسی شبیه به کارکتر فیلم سوپرمن پوشیده بود با سقوط از طبقه دهم یک ساختمان مسکونی در ونزوئلا جانش را از دست داد. این حادثه وحشتناک در منزل این کودک در شهر "سانتیاگو"، پایتخت شیلی رخ داد. در لحظه وقوع حادثه مادر کودک در حمام حضور داشت.
بنا به گفته شاهدان عینی در لحظه حادثه و زمانی که این کودک از طبقه دهم آویزان شده بود لباس سوپرمن را بر تن داشت. یکی از شاهدان عینی در این باره گفت: او این کودک را در حالی که فریاد می‌کشید در بالای نرده‌های فلزی مشاهده کرد و لحظاتی بعد او به پایین سقوط کرد. " ویکتور ایجایز کسترو"، مادر این کودک و گروه نجات پیش از آنکه بتوانند برای نجات کودک کاری انجام دهند او به پایین سقوط کرد.

بنا به گزارش پلیس او پس از سقوط روی زمین همچنان زنده بود، اما در بیمارستان جان سپرد. این کودک که هویتش هنوز اعلام نشده است به بیمارستان " پوستا سنترال" منتقل شد، اما تلاش پزشکان برای نجات جان او ناکام ماند. برخی از گزارش‌ها از سرشناس بودن پدر قربانی و اینکه از سیاستمداران ونزوئلایی است حکایت دارد که تاکنون این ادعا مورد تایید قرار نگرفته است.
تحقیقات پلیس در مورد علت وقوع این حادثه آغاز شده است. این در حالی است که گفته می‌شود این تراژدی تنها در اثر یک حادثه رخ داده است. " سیلویا جارامیلو"، کارآگاه این پرونده پس از بازدید از صحنه وقوع حادثه گفت عدم رعایت نکات ایمنی و نصب نکردن حفاظ در مقابل پنجره علت سقوط این کودک بوده است.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.