حوادث print
شهرداری تا ۲۰ سال دیگر به افزایش پست نیاز ندارد
باشگاه خبرنگاران
0 comment   36 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 13:58
چکیده مطلب
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه پست‌های زائد زیادی در شهرداری تشکیل شده است، گفت: بر همین اساس معتقدم شهرداری تا ۲۰ سال دیگر به ایجاد پست جدید نیاز ندارد.
به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدحسن رسولی عضو شورای شهر تهران در جریان بررسی ماده ۹۷ برنامه سوم توسعه شهر تهران با اشاره به اینکه در این ماده تلاش می‌کنیم مرز وظایف اجرایی دستگاه‌های اجرایی کشور در اداره امور پایتخت با شهرداری تعیین تکلیف شود، اظهار کرد: به دنبال این هستیم که نحوه اجرای هماهنگی بین اجرای مأموریت دستگاه‌های اجرایی با شهرداری تهران به صورت شفاف روشن شود. عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه پیش‌فرض ماده ۹۷ این است که هم‌اکنون این مرزبندی وجود ندارد و می‌خواهیم تمام قوانین بالادستی و قوانین مصوب شهرداری تهران جداسازی شود تا این نهاد به وظایف خود عمل کند، تصریح کرد: همانند این مورد در ماده ۹۹ هم وجود دارد که در آن مشخص کردیم لایحه بودجه سال ۹۸ برشی یک ساله از برنامه سوم خواهد بود.
وی افزود: ملزم کردن شهرداری به اینکه بر اساس این ماده چشم‌انداز، استراتژی و اهداف اجرایی را به جای شهریور ۹۸ در اردیبهشت سال آینده ارائه دهد، تعجیل در کار است و می‌تواند کیفیت سند برنامه را کاهش دهد.
رسولی تصریح کرد: معتقدم تا ۲۰ سال دیگر شهرداری نیاز به افزایش پست مدیریتی ندارد، زیرا به قدر کافی پست‌های زائد در شهرداری ایجاد شده است و من پیشنهاد می‌کنم در بند ۱ این ماده بعد از ایجاد دبیرخانه دائمی، با استفاده از پست‌های موجود اضافه شود.
در نهایت این پیشنهاد رسولی با اکثریت آراء به تصویب رسید.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.