فرهنگی print
انتخاب بهترین فیلم انجمن تهیه کنندگان آمریکا
برترین ها
0 comment   18 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 14:07
چکیده مطلب
امروز صبح، سی‌امین دوره جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا با معرفی منتخبان خود در بخش‌های مختلف سینما و تلویزیون به کار خود پایان داد.
خبرگزاری صبا: امروز صبح، سی‌امین دوره جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا با معرفی منتخبان خود در بخش‌های مختلف سینما و تلویزیون به کار خود پایان داد.

به نقل از هالیوودریپورتر، دقایقی پیش در بامداد یکشنبه ۲۰ ژانویه (۳۰دی) مراسم اهدای جوایز انجمن تهیه‌کنندگان سال ۲۰۱۹ به پایان رسید و برندگان بخش‌های مختلف مشخص شدند.
تولیدات تلویزیونی و سینمایی گوناگونی در سی ‌امین دوره این مراسم که در هتل هیلتون بورلی‌هیلز کالیفرنیا برگزار شد حضور داشتند و در بخش‌های گوناگون مورد ارزیابی قرار گرفتند. فهرست کامل نامزدهای هر بخش و برنده نهایی آن‌ها به شرح زیر است:
۱۲ – بهترین فیلم مستند:
نامزدها: « تو همسایه من نیستی؟»، «دیوار سحرگاه»، « انفرادی آزاد»، «Hal»، «به درون اکاوانگو»، «RGB» و «سه غریبه همسان»
برنده: « تو همسایه من نیستی؟»
۱۱ – بهترین برنامه کودک:
نامزدها: «خانه فولر – فصل۴»، «خیابان سسمی – فصل۴۸»، «ماسک‌های پی‌جی – فصل۲»، «مجموعه‌ حوادث ناگوار – فصل۲» و «تایتان‌های نوجوان به پیش – فصل۴»
برنده: «خیابان سسمی – فصل۴۸»
۱۰ – بهترین برنامه ورزشی:
نامزدها: «سرنا بودن – فصل۱»، «E:۶۰ – فصل ۲۰۱۸»، «هارد ناک»، «ورزش‌های واقعی با بریانت گامبل – فصل ۲۴» و «مرکز ورزشی با اسکات ون‌پلت – فصل۴»
برنده: «سرنا بودن – فصل۱»
۹ – بهترین برنامه کوتاه:
نامزدها: «قهوه با کمدین‌ها در ماشین – فصل ۵»، «بیوگرافی: تاریخ – فصل۱»، «کارائوکه در ماشین – فصل۲»، «آمریکای او: ۵۰ زن، ۵۰ ایالت – فصل۱»، «کوین هارت: چه اندازه! – فصل۱»
برنده: «قهوه با کمدین‌ها در ماشین – فصل ۵»
۸ - بهترین برنامه‌ تفریحی زنده و گفت‌و‌گو محور تلویزیونی:
نامزدها: «هفته پیش امشب با جان اولیور – فصل۵»، «برنامه روزانه با ترور نوآ – فصل۲۴»، «شوی شبانگاهی با استیون کلبر – فصل۴»، «پخش زنده با بیل مار – فصل۱۶» و «پخش زنده شنبه شب – فصل۴۴»
برنده: «هفته پیش امشب با جان اولیور – فصل۵»
۷ – بهترین مستند تلویزیونی:
نامزدها: «آنتونی بوردن: مکان‌های ناشناخته – فصل ۱۱ و ۱۲»، «۳۰ برای ۳۰ – فصل۹»، «لئا رمینی: ساینتولوژی و بعد از آن»، «Queer Eye – فصل ۱و۲»، «سرزمین وحشی وحشی – فصل۱»
برنده: «آنتونی بوردن: مکان‌های ناشناخته – فصل ۱۱ و ۱۲»
۶ – بهترین فیلم تلویزیونی:
نامزدها: «فارنهایت ۴۵۱»، «شاه لیر»، «شام من با هروی» و «پترنو»
برنده: «فارنهایت ۴۵۱»
۵ – جایزه دیوید ال‌وولپر برای بهترین مینی سریال:
نامزدها: «ترور جانی ورساچه: داستان جنایی آمریکایی – فصل۲»، «فرار به دانمورا»، «مجنون»، «رومانف‌ها» و «چیزهای تیز»
برنده: «ترور جانی ورساچه: داستان جنایی آمریکایی – فصل۲»
۴ - جایزه دنی توماس برای بهترین مجموعه کمدی:
نامزدها: «خانم میزل شگفت‌انگیز – فصل۲»، «آتلانتا – فصل۲»، «بری – فصل۱»، «درخشش» و «جای خوب»
برنده: « خانم میزل شگفت‌انگیز – فصل۲»
۳ - جایزه نورمن فلتون برای بهترین مجموعه درام:
نامزدها: «آمریکایی‌ها – فصل۶»، «بهتره با ساول تماس بگیری – فصل۴»، «داستان ندیمه – فصل۲»، «اوزارک – فصل۲»، «این ما هستیم – فصل۳»
برنده: «آمریکایی‌ها – فصل۶»
۲ – بهترین فیلم انیمیشن:
نامزدها: «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی»، «چگونه گرینچ کریسمس را دزدید»، «شگفت‌انگیزان۲» و «رالف اینترنت را خراب می‌کند»
برنده: «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی»
۱ – جایزه داریل اف. ‌زانوک برای بهترین فیلم سینمایی:
نامزدها: «کتاب سبز»، «پلنگ سیاه»، «بلکککلنزمن»، «راپسودی بوهمی»، «آسیایی‌های خرپول»، «سوگلی»، «یک مکان ساکت»، «رما»، «ستاره‌ای متولد شده‌است» و «معاون»
برنده: «کتاب سبز»
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.