اقتصادی print
مرغ هایی که برای فروشندگانشان بیش از 5 میلیارد ریال آب خورده
ایسنا
0 comment   56 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 14:11
چکیده مطلب
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، از اعمال جریمه نقدی 5 میلیارد و 547 میلیون ریالی کشتارگاه‌های طیور در ارومیه به دلیل تخلف گرانفروشی و اختلاف قیمت خبر داد.
به گزارش ایسنا، علیرضا محمودی در جمع خبرنگاران با اشاره به چگونگی جریمه سنگین کشتارگاه مذکور اظهار کرد: برابر گزارشات واصله مردمی در خصوص اختلاف قیمت مرغ، بازدید مشترک بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجان‌غربی، تعزیرات حکومتی و دامپزشکی از 3 کشتارگاه‌ صنعتی طیور این استان در ارومیه، به دلیل گرانفروشی جمعاً 332 هزار و 333 کیلوگرم مرغ، این واحد اعمال جریمه نقدی شد.
وی، رعایت نشدن قیمت مصوب، گرانفروشی و اختلاف قیمت را از دلایل جریمه کشتارگاه های طیور عنوان کرد و افزود: پرونده تخلف این کشتارگاه ها در تعزیرات حکومتی ارومیه مورد بررسی قرار گرفته است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی ادامه داد: پس از تحقیق، بررسی و استماع اظهارات و دفاعیات غیرموجه مدیران عامل کشتارگاه های طیور ارومیه مبنی بر اینکه تولید و کشتار انبوه در ایام پیش رو و نوسانات بازار قید شده بودند، آنان مجموعا به پرداخت 5 میلیارد و 547 میلیون ریال جزای نقدی، محکوم شدند.
وی نظارت بر نحوه فعالیت کشتارگاه‌ها را یکی از برنامه‌های مهم سازمان ذکر کرد و یادآور شد: در این راستا گشت‌های مشترک بازرسی و نظارتی در قالب طرح تنظیم بازار با تمامی نیروهای بازرسی انجام می‌شود.
محمودی اظهار کرد: هموطنان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب،  درج نشدن قیمت و صادر نشدن صورتحساب را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن 124 نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت 7.30 صبح تا 20 عصر با کارشناسان در میان بگذارند.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.