ورزشی print
علی حسینی: از کجا تشخیص داده اند سعید می خواهد خداحافظی کند؟/ او به دعوت رئیس فدراسیون آذربایجان به باکو رفته است
تسنیم
0 comment   21 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 14:09
چکیده مطلب
مربی سازنده وزنه‌برداری گفت: برخی‌ها از کجا تشخیص داده‌اند که سعید علی‌حسینی می‌خواهد خداحافظی کند؟ او هیچ حرفی در این خصوص نزده و تصمیمی هم نگرفته است.
- اخبار ورزشی -
عزیز علی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دلیل غیبت پسرش در اردوی اخیر تیم ملی وزنه‌برداری اظهار داشت: سعید اصلا ایران نیست که بخواهد به اردو برود. او به دعوت رئیس فدراسیون وزنه‌برداری آذربایجان که یکی از دوستانش هست، به باکو رفته و تا یک هفته دیگر هم به کشور برمی‌گردد. او را برای مراسمی به آذربایجان دعوت کردند و چون دوستانی آنجا داشت، به باکو رفت.
وی در مورد اینکه آیا سعید علی‌حسینی تصمیمی برای کناره‌گیری از دنیای قهرمانی دارد، تاکید کرد: نه، بعید می‌دانم. او 10 روز به باکو رفته، قبل از سفرش هم چنین صحبتی با من نداشت که می‌خواهد خداحافظی کند. ان‌شاءالله که وزنه می‌زند.
علی‌حسینی در واکنش به آنهایی که غیبت این وزنه‌بردار دسته فوق‌سنگین را به منزله خداحافظی‌اش تلقی کرده‌اند، گفت: آنها از کجا تشخیص داده‌اند که سعید می‌خواهد خداحافظی کند؟ او هیچ حرفی در این خصوص نزده و تصمیمی نگرفته است.
این مربی اردبیلی در خصوص اینکه کادرفنی تیم ملی اعلام کرده غیبت سعید علی‌حسینی در اردو هماهنگ نشده و غیرموجه است،‌ تصریح کرد: زمانی که سعید به باکو رفت هیچ خبری از تشکیل اردو نبود و نمی‌دانست قرار است اردو تشکیل شود. به همین خاطر سفرش را هماهنگ نکرد.
غایب غیرموجه اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در باکو
بیرانوند: ما به جای بهداد سلیمی تصمیم نمی‌گیریم، خداحافظی یک بحث کاملا شخصی است/ علی‌حسینی همچنان وزنه می‌زند
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.