استان ها print
اصفهان| امپراطوری رسانه ای غرب از حجاب خبرنگار پرس تی وی هراس دارد
تسنیم
0 comment   23 visibility
یکشنبه 30 دی 1397 ساعت 14:11
چکیده مطلب
رئیس سازمان بسیج رسانه‌ استان اصفهان با بیان اینکه امروز مرضیه هاشمی در چنگ امپراطوری رسانه‌ای غرب گرفتار شده، گفت: دشمن از حجاب این خبرنگار انقلابی هراس دارد.
- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، رضا صفری پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری ابوذر اظهار داشت: در جشنواره امسال حدود 600 اثر از 47 رسانه شرکت کردند و به یمن تلاش خبرنگاران، امسال یکی از پربارترین جشنواره‌ها به لحاظ کمی و کیفی را شاهد بودیم.
وی ادامه داد: باید این جشنواره هر ساله برای تقویت عملکرد جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی با حضور پررنگ خبرنگاران انجام شود.
رئیس سازمان بسیج رسانه‌ استان اصفهان با اشاره به انتخاب نام ابوذر برای این جشنواره گفت: اگر امروز به دنبال نقش آفرینی در جبهه انقلاب هستیم باید عمارها و ابوذرهای زمانه خود باشیم و صداقت و دفاع از مظلومین و عدالت خواهی این دو بزرگوار را سرلوحه کار رسانه‌ای خود قرار دهیم.
مصاحبه |استاد حقوق دانشگاه میامی: «مرضیه هاشمی» را طبق قوانین قرن نوزدهم بازداشت کرده‌اند
تجمع فعالان دانشجویی و رسانه‌ای در حمایت از "مرضیه هاشمی"
پیام خانواده و دوستان مرضیه هاشمی به دادگاه آمریکایی
وی ادامه داد: امروز، دفاع از حریم ولایت و امامت و همچنین عدالت خواهی و دفاع از مظلومین دو عنصر گمشده رسانه‌های داخلی و خارجی است که ما باید جانانه از این حریم دفاع کنیم.
صفری با بیان اینکه دشمن به دنبال این است که داشته‌های انقلاب را به نداشته‌ها تبدیل کند، افزود: امروز مرضیه هاشمی در چنگ امپراطوری رسانه‌ای غرب، این داعیه داران آزادی بیان گرفتار شده است، از حجاب این خبرنگار انقلابی هراس دارند و توهین‌هایی علیه او داشته‌اند، ما از همین جا اعلام می‌کنیم که پشتیبان خبرنگاران انقلابی به ویژه مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی هستیم.
انتهای پیام/ش
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.