ورزشی print
انگاپت: به زنیت آمد ه ام تا قهرمان اروپا شوم
تسنیم
0 comment   6 visibility
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 08:39
چکیده مطلب
ستاره فرانسوی تیم زنیت گفت: من به زنیت آمد‌ه‌ام تا قهرمان اروپا شوم و با جدیت به دنبال این عنوان هستم.
- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های زنیت کازان و لوبه چیویتانووا با برتری مقابل حریفان خود به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردند. غول روسی شهر کازان در بازی‌های پلی‌آف مقابل پروجا به پیروزی رسید و لوبه از سد یاران میلاد عبادی‌پور و یارانش در تیم اسکرا گذشت و فینالیست شد.

زنیت با پیروزی بر پروجا و رسیدن به فینال برای پنجمین سال متوالی نشان داد که با وجود جدایی ستاره‌ای مثل ویلفردو لئون، همچنان یک تیم مدعی و منسجم است.
اروین انگاپت، ستاره فرانسوی تیم زنیت در مورد راهیابی تیمش به فینال گفت: از کسب نتایج اخیر تیم خوشحالم. من به زنیت آمده‌ام تا قهرمان اروپا شوم و با جدیت به دنبال این عنوان هستم.
او ادامه داد: همه تیم عالی عمل کردند. ما اگرچه در طول فصل، بی‌نقص نبودیم ولی در نیمه نهایی مقابل پروجا، عملکرد بی‌نظیری داشتیم و چهره واقعی زنیت را نشان دادیم.
الاهلی مصر قهرمان والیبال باشگاه‌های آفریقا شد
لورنزو برناردی، سرمربی تیم پروجا نیز در باره شکست شاگردانش اظهار داشت: مسابقه سختی را برگزار کردیم و هر امتیازی برای 2 تیم حساس بود. من از عملکرد شاگردانم راضی هستم چون مقابل یکی از قوی‌ترین تیم‌های جهان به میدان رفتند. لئون هم یک عضو از تیم ماست و به تنهایی کاری نمی‌تواند انجام دهد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.