بین الملل print
به دام افتادن کیهان لندن در چنبره یک دروغ +عکس
جام نیوز
0 comment   13 visibility
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 08:55
چکیده مطلب
کیهان لندن ناشیانه مدعی شده است: پس از قرار گرفتن سپاه در فهرست سازمان‎های تروریستی بجز رهبران گروه‎های شبه‌نظامی مثل حزب‎الله و حشدالشعبی و حماس و جهاد اسلامی که خودشان در فهرست قرار دارند فقط دولت قطر بود که به تصمیم آمریکا اعتراض کرد!
به گزارش جام نیوز، همزمان با اقدام مغایر با قوانین بین المللی دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی این کشور، جنگ روانی وسیعی از سوی رسانه های فارسی زبانی وابسته آغاز شد.
یکی از سرفصل های آنها در این جنگ روانی همه جانبه، عدم اتخاذ موضع انتقادی از رفتار آمریکا از سوی کشورها اعلام شد.
کیهان لندن ناشیانه مدعی شد: پس از قرار گرفتن #سپاه در فهرست سازمان‎های تروریستی بجز رهبران گروه‎های شبه‌نظامی مثل حزب‎الله و حشدالشعبی و حماس و جهاد اسلامی که خودشان در فهرست سازمان‌های #تروریستی قرار دارند فقط دولت قطر بود که به تصمیم #آمریکا اعتراض کرد!
اوضاع برای جمهوری اسلامی چنان سخت شده که دیپلمات‎های آن مجبور شده‌اند رایزنی‌های فشرده برای گرفتن حمایت‌های حداقلی از کشورهای «دوست» را آغاز کنند.
از حمایت‎های چین و روسیه و کره شمالی و ونزوئلا و سوریه و کوبا و عراق و کشورهای دیگر که با رژیم ایران مراوداتی دارند نیز هنوز خبری نیست.
بر خلاف این ادعا باید یادآور شد که برخی کشورهای جهان از جمله چند کشوری که کیهان لندن از آنها نام برده، با تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه مخالفت کردند که می توان به کشورهای فرانسه، انگلیس، ژاپن، روسیه، عراق و چین اشاره کرد.

115
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.