فرهنگی print
نمایش فیلم جدید کارگردان راپسودی بوهمی در جشنواره کن
باشگاه خبرنگاران
0 comment   6 visibility
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 08:58
چکیده مطلب
فیلم سینمایی «راکتمن»، اثر جدید کارگردان فیلم نامزد اسکار ۲۰۱۹ در جشنواره کن به نمایش در می آید.
به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ورایتی، فیلم سینمایی «راکتمن» در سبک بیوگرافی موزیسین انگلیسی به نام التون جان، در تاریخ ۱۶ ماه مه (۲۶ ادربیهشت) در جشنواره فیلم کن نمایش داده می شود.
پارامونت برای پخش داخلی این فیلم در ایالات متحده آمریکا نیز تاریخ ۳۱ مه (۱۰ خرداد) را انتخاب کرده است.
تارون گارتون هنرپیشه ۲۹ ساله بریتانیایی در این فیلم که کمپانی پارامونت پیکچرز مسئولیت توزیع آن را بر عهده دارد، به عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش می کند. این فیلم توسط دکستر فلچر کارگردانی شده است.
فلچر پس از رسوایی و اخراج برایان سینگر از کارگردانی فیلم «راپسودی بوهمی» برنده سه جایزه اسکار که زندگینامه فرِدی مرکوری موسیقیدان مشهور بریتانیایی را روایت می کرد، جایگزین وی شد. اما در نهایت نام وی به عنوان کارگردان این فیلم ذکر نشد. او اکنون با بیوگرافی یک موسیقیدان دیگر پا به سینما گذاشته که در جشنواره کن شاهد آن خواهیم بود. متیو وان نیز به عنوان تهیه کننده در این فیلم سینمایی حضور خواهد داشت.
شرکت‌های تهیه‌کننده این فیلم درباره حضور این فیلم در جشنواره کن اعلام کردند این افتخار و فرصت بزرگی برای ما در جشنواره فیلم کن خواهد بود و هیچ نمایشی بهتر از نمایش در جشنواره کن را برای این فیلم نمی‌توانستیم تصور کنیم.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.