علمی print
سکوت سازمان امور اداری و استخدامی راجع به وضعیت اساتید قراردادی/ آمادگی صدور مجوز برای تمام ۳ هزار و دویست استاد قراردادی
باشگاه خبرنگاران
0 comment   6 visibility
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 09:00
ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌­ایدر گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اساتید قراردادی این دانشگاه اظهار کرد: در حال پیگیری وضعیت 3 هزار و دویست استاد قراردادی خود از سوی سازمان امور اداری استخدامی هستیم.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌­ای ادامه داد: این اساتید به مقامات کشوری نامه نوشته شده اند و البته وضعیت آن‌ها  از اختیار ما خارج است و سازمان امور اداری و استخدامی باید در این‌­باره تصمیم‌­گیری کند.
پیگیر مشکل تمام اساتید قراردادی هستیم وی با بیان اینکه پیگیر مشکلات اساتید هستیم، گفت: تمام دستگا­ه‌هایی که نیروهای قراردادی دارند دچار این مشکل می‌­شوند و البته سازمان امور اداری و استخدامی هنوز در این مورد سکوت کرده است.
صالحی عمران یادآوری کرد: پیگیر مشکلات هستیم اما هنوز سازمان امور اداری و استخدامی سکوت کرده است و جواب نداده اما هر زمان این سازمان به ما جواب دهد این آمادگی را داریم تا برای تمام 3 هزار و دویست استاد قراردادی خود مجوز صادر کنیم.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.